Apple

Elma Tesla İçin Bir Tehdit Olabilir – Munster


screenshot

Loop Ventures analisti Gene Munster, Tesla hisselerinin haftalardır hız kesen bir Apple otomobiliyle ilgili söylentiler nedeniyle baskı altında kalmamasına şaşırıyor.

Munster, Cnet ile yaptığı röportajda, Apple’ın niyetlerinin sadece altı ay öncesine göre artık daha net olduğunu söylüyor.

Munster ayrıca, “Apple’ın bir şey üzerinde çalışmasıyla gün ışığını gördüğü zaman arasında bir ayrım yapmanın önemli olduğunu düşünüyorum” diyor ve bu da bize, Apple’ın iddialarına geldiğinde muhtemelen en çok ses çıkaran Munster’ın olduğunu hatırlatıyor. gerçek bir televizyon seti inşa edecekti.

Bir otomobil üreticisi olarak Apple, Tesla’nın işini sekteye uğratabilir. “Bence Apple, Tesla’nın en büyük rekabet riski [will] yüz, “diyor Munster.

Ancak her iki şirket de, öncelikle yerleşik sektöre yönelik olan nakliye sektöründe bir devrimin ön saflarında yer alıyor. Apple ve Tesla bu nedenle bir arada var olabilir – ancak özellikle Tesla’nın bunu en iyi nasıl yapacağını bulması gerekecek. (Geçen yıl bir rapor, Elon Musk’ın Tesla’yı Apple’a satmak istediğini ancak Cook’un ‘buluşmayı reddettiğini’ iddia etti)

Munster’ın ayrıca Apple’ı bir araba üretmeye neyin sürükleyeceği sorusuna bir cevabı var ve dolayısıyla marjların Cupertino’da normalden çok daha düşük olduğu bir pazar için oldukça karmaşık bir ürün: pazarın büyüklüğü. “Bu, Apple’ın daha önce gittiği her şeyden daha büyük siparişler. Teknoloji şirketlerini geceleri uyanık tutan şey büyümedir” diyor.

Munster, Apple ve Tesla arasındaki bir işbirliğinin veya hatta bir birleşmenin olası olmadığını düşünüyor, ikisi de kaputta hangi markanın yer alacağı konusunda asla anlaşamayacak.

Haber merkezimizdeki tüm Apple Car söylentilerini okuyun.

Macwelt’ Karen Haslam tarafından tercüme.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-threat-tesla-munster-3801637/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...