Apple

Tüm iPhone 13 Modelleri Premium Kamera Özelliğine Sahiptir

Apple söylentileri temel bir soru üzerine derinlemesine bölünmüş durumda: Sonbaharda, çok sayıda önemli iyileştirme içeren bir iPhone 13 veya çok az sayıda olan bir iPhone 12 olacak mı?

Apple bizi bu yılki yeni telefonların yükseltmeye değeceğine ikna edecekse, odaklanılması gereken en önemli alanlardan biri kamera – burada da uzmanlar büyük yükseltmeler ve büyük ölçüde aynı teoriler arasında bölünüyor. Yine de, Tayvan’daki DigiTimes’dan yeni bir rapor (abonelik gereklidir), şirketin bu departman için en az bir iyileştirme yapacağını öngörüyor: 2021’in sonundaki iPhone modellerinde sensör kaydırmalı optik görüntü sabitleme (OIS) ekleyecek.

Bunun iPhone serisi için yeni bir özellik olmadığını unutmamak önemlidir; daha ziyade, mevcut bir özelliğin daha geniş bir telefon yelpazesine genişletilmesi. Apple’ın mevcut tüm iPhone’ları bazı tanımlarda OIS sunuyor, ancak şu anda sensör kaydırmalı OIS yalnızca en üst düzey iPhone 12 Pro Max ile sunuluyor – ve o zaman bile yalnızca geniş açılı lens üzerinde.

Özelliğin amacı lens yerine sensörü stabilize etmektir. Bu şekilde, fotoğraflarınız eliniz sabit değilken bile sabit kalacaktır. Bu teknoloji orijinal olarak profesyonel DSLR’lerden gelmektedir, ancak bir süredir mobil kameralarda mevcuttur.

Aslında söylenti tamamen yeni de değildir; bu hafta başlarında Korece yayın yapan ETNews sitesi tarafından önerilmişti. Ancak geniş çapta alıntı yapılan DigiTimes’ın doğrulaması, teoriye güvenilirlik katıyor.

2021’in sonundaki iPhone güncellemesiyle ilgili en son sızıntılar ve söylentiler için, düzenli olarak güncellenen iPhone 13 haber merkezimizi ziyaret edin. Mevcut aralıkla daha çok ilgileniyorsanız, bu arada, en son pazarlıklar için en iyi iPhone fırsatlarını içeren derlememizi ziyaret edin.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...