iPhone

Prosser: 2021 iPhone Daha Küçük Çentik ve 1 TB Belleğe Sahip


Apple announce iphone12pro 10132020

En son videosunda, tanınmış Apple sızıntısı Jon Prosser, yaklaşan iPhone 13 hakkındaki en son sızıntıları ortaya koyuyor. Çentik küçülüyor – ama muhtemelen umduğunuz şekilde değil.

Daha küçük bir çentik hakkında söylentiler bir süredir dolaşıyor ve birçok iPhone hayranı için istek listesinin başında yer alıyor, ancak Prosser’in son videosunda bununla ilgili yeni bilgiler var.

Prosser’a göre, 2021 iPhone’un çentiği “olmasını istediğimiz şekilde daha küçük değil”. Daha dar olmaktan ziyade, görünüşe göre daha kısa olacak – ancak değişebileceğini vurguluyor.

Buz Evreninden gelen sızıntıya, duyduklarına daha uygun olduğunu söylüyor:

İki hafta önce Japon blog Macotakara benzer bir şey söyledi: Apple True Depth sisteminin alıcısını kasanın içine taşıdığı için ekranın üst kenarındaki çentik daha küçük olacak. Oku: iPhone 13, daha küçük çentikli iPhone 12 gibi görünecek.

https://www.youtube.com/watch?v=MgeTioKF6mU

1 TB depolama alanına sahip iPhone 2021?

Apple’ın bu yılki iPhone olarak adlandırdığı önemli değil: Prosser’a göre iPhone 13 veya 12’ler ilk kez 1 TB’a kadar depolama kapasitesine sahip olacak.

Ancak bu, Apple sızıntısından gelen yeni bir haber değil: Kasım 2020’de bildirdiğimiz gibi, Prosser bundan birkaç ay önce şüphelenmişti. Oku: iPhone 13 1 TB depolama alanı alabilir.

Prosser videosunda Apple’ın bu kararla hangi stratejiyi izleyebileceğini açıklıyor. 1 TB depolama alanına sahip bir iPhone, şüphesiz Apple’ın sunacağı en pahalı modellerden biri olacaktır. Prosser, çoğu kullanıcının daha ucuz bir modeli tercih edeceğine ve Apple’ın bulut depolamasından daha fazla yararlanacağına inanıyor, bu da sonuçta Apple’ı çok para haline getiriyor.

iPhone 12’ler

Prosser ayrıca, Apple’ın bu yıl için bir iPhone 13 planlamadığını, bunun yerine iPhone 12’nin halefi olarak bir S versiyonunu planladığı teorisini tekrarlıyor. Ayrıca yakın zamanda Apple’ın kendi mühendislerinin bile sadece bir S versiyonundan bahsettiğini bildirdik. Prosser, iddiası için herhangi bir kaynak belirtmedi.

İPhone 13 (veya iPhone 12’ler) hakkında daha fazla bilgi için iPhone 2021 haber özetimizi okuyun.

Macwelt’ Karen Haslam tarafından tercüme.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...