iPhone

Apple, FCC Dosyalamasında Dört Yeni iPhone Modelini Listeliyor

Sürpriz diyemeyiz ama Apple’ın bir dizi yeni iPhone piyasaya sürmek üzere olduğuna dair kanıtlar ezici bir hal alıyor.

MacRumors’un bildirdiğine göre, FCC’ye yapılan yeni bir dosyada dört piyasaya sürülmemiş iPhone modeli listelendi ve bu genellikle yakın bir duyurunun bir göstergesi. Biz (ve Apple medya balonunun geri kalanı) bahsedilen dört modelin iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olduğundan oldukça eminiz.

Uygulamanın kendisi yeni MagSafe şarj cihazları içindir, yeni telefonlardan sadece geçerken bahsedilmiştir. Yalnızca “Yeni Telefon #1” olarak adlandırılırlar vb.

FCC dosyalama: Yeni Telefonlar

12 serisi iPhone’lardan da – tüketici markalarından ziyade model numaralarıyla – bahsediliyor, ancak kelimenin tam anlamıyla Apple’ın şu anda sattığı en yeni telefonlar olmalarına rağmen “eski” cihazlar olarak anılıyorlar.

Dosyalama, örneğin, “EUT ve Silikon Kılıflı Eski Telefon #5 A2341 ile EUT arasında AC/DC adaptörüyle çalışan şarj sırasında doğrudan temas” açıklanır. Bu, iPhone 12 Pro’yu ifade eder.

Bu, Apple’ın 2021 için piyasaya sürülmemiş iPhone’lardan yaptığı ilk resmi açıklama değil. Haziran ayında şirket, EEC veritabanına yedi yeni model kaydetti.

Dün Apple, 14 Eylül Salı günü canlı bir etkinliğe davetiye gönderdi. Davetler, elbette şirketin ne duyuracağını belirtmiyor, ancak neredeyse kesinlikle yeni iPhone’ları duyacağız. (Apple’ın Apple Watch Series 7’yi ve belki de yeni bir AirPod setini duyurmasını bekliyoruz.)

Yaklaşan cihazlar hakkında daha fazla söylenti okumak istiyorsanız, düzenli olarak güncellenen iPhone 13 haber merkezimizi ziyaret edin.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-iphone-models-fcc-filing-3808190/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...