iPhone

Apple ‘Birkaç Katlanabilir iPhone Prototipini’ Test Ediyor

Son yıllarda katlanabilir bir iPhone hakkında pek çok söylenti vardı, ancak şu ana kadar CAD çizimleri veya ürünün özellikleri veya lansman takvimi hakkında somut ayrıntılar gibi gerçek bir sızıntı görmedik.

Twitter dedikodularına göre bu gizemli bilgi eksikliğinin nedeni dilanSon yıllarda Apple hakkında bir dizi doğru tahminde bulunan , şirketin teknolojinin hazır olduğunu düşünmediği yönünde. Henüz lansmandan çok uzakta olduğumuz için şu anda herhangi bir ayrıntı mevcut değil.

Dylan, bir dizi tweet’te Apple’ın geliştirilmekte olan bir dizi katlanabilir iPhone prototipine sahip olduğunu yazıyor, ancak şirketin ürün geliştirme ekibinin görüşüne göre bunların tatmin edici olmadığını belirtiyor. “Beta halinde” görünen ürünleri piyasaya süren diğer üreticilerin aksine Apple, katlanabilir bir iPhone’un mevcut katı modellerden hiçbir şekilde daha düşük olmadığından emin olmak istiyor.

Ayrıca Apple’ın katlanabilir telefonlara halk arasında gerçekten bir ilgi olup olmadığını görmek için pazardaki gelişmeleri beklediğini iddia ediyor. Yani “katlanabilir akıllı telefonlar pazarda yer almaya devam edecek mi yoksa eskimeye mi başlayacak” – hepimizi ilgilendiren bir soru.

En son gelişmeleri katlanabilir iPhone haber merkezimizde yakalayabilirsiniz. Efsanevi iFold’un gelmesi için yıllarca beklemek istemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatlarını içeren mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-testing-foldable-iphone-prototypes-3812182/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...