iPad

Mini LED’li iPad Pro Bu Baharda Lansman Yapacak

 

Tayvanlı çıkış DigiTimes’ın yeni bir raporuna göre, 2021 için yeni iPad Pro, mini LED ekranla donatılmış ilk Apple ürünü olacak.

Mini-LED’in avantajı, teknolojinin daha iyi renk üretimi, daha derin siyahlar, daha yüksek kontrast ve daha fazla dinamik aralık sağlamasıdır.

DigiTimes’ın endüstri kaynakları, Ocak ayında Epistar ve Lextar Electronics tarafından kurulan yeni bir holding şirketi olan Ennostar’ın mini-LED arka aydınlatma için çipleri tedarik edeceğini iddia ediyor. (Epistar’ın geçen yılın Eylül ayı başlarında bir iPad Pro için mini LED bileşenleri sağlayacağına inanılıyordu.) Üretime bu yılın ilk çeyreğinin sonlarında veya ikinci çeyreğinde başlayacağını eklediler.

Ancak yeni ekranlar ürün yelpazesinin tamamında sunulmayabilir. 12.9 inç model için özel bir özellik olabileceğine ve 11 inç modelin onsuz gitmesi gerekebileceğine inanılıyor.

Daha güçlü işlemcilere ve iyileştirilmiş kameralara sahip olması beklenen yeni Pro modelleri, muhtemelen Mart veya Nisan ayında – potansiyel olarak Apple’ın merakla beklenen bahar etkinliğinde piyasaya sürülecek. Yeni iPad Pro merkezimizde en son söylentileri yakalayın.

Yeni modelleri bekleyemiyorsanız, en iyi iPad fırsatları için rehberimizle bir pazarlık yapın.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...