mac

MacOS 11.3 Beta’da Görülen Yeni iMac Modelleri

Apple Silicon işlemcilerle donatılmış yeni iMac modellerinin lansmanı yaklaşıyor gibi görünüyor. Dün Apple, geliştiricilere macOS Big Sur 11.3’ün yeni bir beta sürümünü yükledi ve 9to5Mac, onu karıştırdı ve yeni modellere referanslar buldu.

“iMac21,1” ve “iMac21,2” model atamalarıdır.

(Mevcut 27 inç model, bir Radeon RX 5700 XT seçerseniz “iMac20.1” veya “iMac20.2” olarak adlandırılır. 21 inç modeli geçen yıl güncellenmedi ve “iMac19.2”; “iMac19 olarak adlandırıldı. 1 “, 2019 27in modelidir.)

İki yeni tanımlamanın varlığı, Apple’ın yeni iMac’i başlangıçtan itibaren iki boyutta piyasaya sürmeyi planladığını gösteriyor olabilir, bu da Bloomberg’in daha önce iddia ettiği bir şey.

Apple’ın çok beklenen Nisan etkinliğinde yeni iMac’leri duyurmasını beklemenin tek nedeni bu değil. Ayrıca, Apple’ın mevcut iMac serisinde üretimi tamamladığının bir göstergesi olan iki konfigürasyonun sessizce durdurulduğu da kaydedildi.

Yeni iMac merkezimizde en son söylentileri yakalayın. Güncellemeyi beklemekten rahatsız olmazsanız veya Intel işlemcili iMac’i tercih ederseniz, en iyi iMac fırsatları için kılavuzumuzdan bir pazarlık yapın.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...