iPhone

Katlanabilir iPhone, 2023’te Piyasaya Sunulacak 8 inç Ekrana Sahip

Katlanır cihazlar şu anda teknoloji endüstrisindeki en büyük trendlerden biri ve görünüşe göre Apple, çoğunluğa atlamakla ilgileniyor. Ancak her zamanki gibi Cupertino şirketi herkesten daha geç gelecek.

AppleInsider’ın aktardığı, bilgili analist Ming-Chi Kuo’nun yeni bir raporuna göre, Apple’ın 8 inç ekranlı ve 3200 x 1800 piksel çözünürlüğe sahip katlanabilir bir iPhone modeli üzerinde çalışıyor olması. İşin LG tarafından yürütüleceğine dair daha önceki raporlara rağmen ekran panellerinin Samsung tarafından üretileceğini anlıyoruz.

Söylenti ekran özellikleri, bu hikayenin başında gösterilen 7,3 inç (2152 x 1536) Samsung Galaxy Fold gibi şu anda mevcut olan bazı katlanabilir akıllı telefonlarla olumlu bir şekilde karşılaştırılabilir. Ancak Galaxy Fold’un 2019’da piyasaya sürüldüğünü, Apple katlanabilirin ise 2023’e kadar piyasaya sürülmesinin beklenmediğini unutmayın; o zamana kadar teknik özelliklerin genel standardı değişmiş olabilir.

Apple katlanabilirin Apple Pencil’ı destekleyeceğine dair söylentiler zaten var – büyük olasılıkla o zamana kadar yeni bir Apple Pencil modeli – ancak aksi takdirde üzerinde çalışılacak nispeten az ayrıntı var. En son bilgileri katlanır iPhone haber merkezimizden öğrenebilirsiniz.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price Tercümesi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/foldable-iphone-8in-screen-2023-3804250/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...