iPhone

Katlanabilir iPhone 2023’te Geliyor – Analist

Apple Car ile ilgili sürekli söylentiler dışında oldukça dikkat çeken bir diğer ürün ise katlanabilir iPhone. Her iki ürünün de ortak bir yönü vardır, piyasaya sürülmeye hazır olmaktan çok uzaktırlar.

Analiz şirketi Omdia’nın yeni bir raporuna göre, Apple 2023’te iki katlanabilir iPhone modelini piyasaya sürecek. Jon Prosser, yeni iPhone Flip’in hiçbir zaman piyasaya sürülmeyeceğini vurgulasa da 2022’de piyasaya çıkmayacağını da öne sürdü.

OLED ekranlara sahip olan bu katlanabilir iPhone’ların, daha önce söylendiğinden biraz daha büyük olan 7,3 inç ila 7,6 inç arasında olduğu söyleniyor.

Ayrıca, her iki modelin de şu anda yalnızca belirli iPad modelleriyle kullanılabilen bir kalem olan Apple Pencil’ı desteklediği söyleniyor.

Apple’dan katlanabilir bir iPhone modelinin geliştirilme aşamasında olduğu iddiasını destekleyen sayısız patent başvurusu var. Katlanabilir iPhone söylentilerimizde ve patentlerimizde, bunları ve muhtemelen iPhone Flip olarak adlandırılan Apple’ın katlanır iPhone’uyla ilgili diğer söylentileri tartışıyoruz.

Bir gün katlanabilir olan yalnızca iPhone değil: birçok analist, katlanabilir bir iPhone görmeden önce katlanabilir 12 inç iPad görmemizi bekliyor.

EqualOcean ve MacRumors aracılığıyla ve üzerine bir rapora dayanmaktadır.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/foldable-iphone-coming-in-2023-analyst-3801826/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...