Apple

Apple’ın M2 Çipi ‘Gelecek Yıla Ertelendi’

Genel olarak güvenilir teknoloji sızıntısı olan Dylandkt, bir Twitter gönderisi Apple’ın merakla beklenen M2 işlemcisi – mevcut Mac serisinin çoğunda popüler M1’in devamı – 2022’nin ilk yarısında piyasaya sürülecek yeni bir MacBook Air modelinde piyasaya sürülecek.

Daha önce yeni çipin bu sonbaharın yeni MacBook Pro modellerinde görüneceği söylentileri vardı, ancak kaynaklar şimdi Apple’ın bu cihazda M1 çipinin geliştirilmiş bir versiyonuna razı olacağını öne sürüyor. tam sürüm M2 güncellemesi.

M1X, M1’den daha hızlı olacak (diğer cihazların yanı sıra 2020 sonundaki MacBook Air incelememizde etkilemek için zaten yeterince hızlı), ancak M2’den beklenen daha temel yükseltmeleri içermeyecek. En büyük değişiklik, M2’nin 4 nanometre (nm) teknolojisine, M1 ve M1X’in ise 5nm’ye dayanması olacak.

Apple’ın yaklaşmakta olan dizüstü bilgisayarları hakkında her şeyi yeni MacBook Air ve yeni MacBook Pro söylenti merkezlerimizde okuyabilirsiniz. Bunlardan en erkenlerinin sonbahara kadar piyasaya sürülmesinin beklenmediği göz önüne alındığında, o zamandan önce satın almak isteyebilirsiniz. En iyi MacBook Air fırsatları ve en iyi MacBook Pro fırsatları özetlerimizde mevcut aralıktaki en düşük fiyatları izliyoruz.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/m2-delayed-next-year-3806418/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...