iPhone

İPhone 13 İçin Büyük Kamera Değişiklikleri Geliyor – Görüntüler

Hint teknoloji sitesi Mysmartprice 13 Nisan’da iPhone 13’ün arkasındaki kameraların farklı bir yerleşime sahip olacağını gösteren görüntüler yayınladı.

Yeni iPhone kameraları şu anda olduğu gibi dikey değil çapraz olarak yerleştirilecek.

Apple’ın kameraların yerleşimini tam olarak neden değiştireceği belirsizdir, ancak bunun AR (artırılmış gerçeklik) ile bir ilgisi olabilir.

Yalnızca iki pro modelin LiDAR sensörleri ile donatılacağı da iddia ediliyor ki bu AR uygulamalarında da faydalı olabilir.

Görüntüler ayrıca, çentik boyutunun değişmesi sonucu ön kameranın da yeni bir konum alacağını gösteriyor. Hatta ön tarafa yerleştirilmiş bir çift kamera söz konusu olabilir.

Daha önce, kameralarda nispeten küçük değişikliklerden söz edilmişti ve Apple’ın bunun yerine daha iyi bir yazılıma odaklanması bekleniyordu. Daha iyi yazılım, gelişmiş görüntü kalitesiyle eşit olmalıdır.

Elbette Mysmartprice tarafından elde edilen görüntülerin meşruiyetini garanti edemeyiz. Ayrıca, başka bir Hint sitesi olan 91Mobiles tarafından paylaşılan bir grup render var, daha fazlası burada: Daha küçük çentikler gösteren daha fazla iPhone 13 görüntüsü görünüyor.

2022’ye gelince, analist Ming Chi Kuo, 8K video ve 48 megapiksel sunacağını söylediği 2022 iPhone kamera hakkında bazı tahminlerde bulundu.

İPhone 13 kamerasıyla ilgili en son haberleri aldık, ayrıca 2021 iPhone haber merkezimizde iPhone 13 hakkındaki en son söylentileri ve sızıntıları okuyabilirsiniz.

Bir rapora göre

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/camera-changes-iphone-13-images-3803658/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...