iPhone

iPhone ‘2023’te Periskop Lensi Alacak’


screenshot

Apple hayranlarının bu yılki iPhone 13 lansmanıyla ilgili haberler için nefes nefese kalmasıyla, analistler bunun yerine 2022 ve sonrasında piyasaya sürülecek yeni iPhone’lar hakkında bilgi parçaları sunmaya devam ediyor.

Sürekli iyi bilgilendirilmiş analist Ming-Chi Kuo’nun MacRumors tarafından aktarılan yeni bir raporuna göre, iPhone’un arkasındaki kamera bir noktada ‘periskopik’ bir telefoto lens ile donatılacak, ancak görünen o ki bu artık daha fazlası. 2023’te gerçekleşmesi, önceki 2022 tahmininden daha muhtemeldir.

Daha önceki raporlara göre, yeni periskop lens, birçok kullanıcının beğeneceği bir şey olan 10x optik yakınlaştırma sunacak. (En üst düzey model olan iPhone 12 Pro Max, maksimum 5x optik yakınlaştırma sunar.) Ne mutlu ki, ne telefon ne de kamera modülü bu yükseltmeye uyum sağlamak için kalınlık olarak artmayacak.

Periskop lensi 2023 yılına kadar ertelenirse, 2022 modellerinde büyük haber yedi elementli gelişmiş bir telefoto lens olacak. Ön taraftaki kameraya gelince, otomatik netleme desteği büyük bir çekim olacak.

2023’e kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatları için rehberimizle hemen bir pazarlık yapın.

{

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...