iPhone

Ücretsiz EarPod’lar ve Şarj Cihazı ile iPhone SE 2 Teklifinde 100 £ tasarruf edin!

İPhone anlaşmaları için güzel bir hafta oldu. Bu haftanın başlarında Amazon’un kesildiğini gördük İPhone 12 mini’den 100 £ indirim ve İPhone 12’de 86 £ indirim, bunları geçen yıl telefonların lansmanından bu yana gördüğümüz en büyük indirimler yapıyoruz. Şimdi iPhone SE (2020) için aynı derecede etkileyici bir teklif görüyoruz.

Şu anda iPhone SE’yi (2020) 256 GB depolama alanı, güç adaptörü ve Aydınlatma Konektörlü EarPods ile 487,81 £ karşılığında alabilirsiniz. Bu size sadece el cihazında 61,19 £ tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda aksesuarlarda da 38 £ daha tasarruf ettirir ve toplam 99,19 £ tasarruf sağlar. Satılmadan önce bu anlaşmayı almak için Amazon’a gidin.

Apple’ın telefonlarına şarj cihazını dahil etmediği göz önüne alındığında inanılmaz değeri. Adaptör ve EarPod’ların her ikisi de ayrı ayrı £ 19’a mal oluyor – bu, Amazon’un teklifinin temelde size ek aksesuarları ücretsiz olarak sunarken, aynı zamanda sizi telefonun kendisinde kurtaracağı anlamına geliyor.

Apple’ın en küçük ve en çok cep telefonu olan iPhone SE 2 (2020), geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya sürüldü. Telefon, işleme, grafik ve fotoğrafçılığa büyük bir destek sağlayan Apple’ın A13 Bionic yongasıyla donatılmış olarak gelir.

UK’in Editörü David Price, incelemesinde iPhone SE 2’yi övdü ve “… eğer bir Android bu performansı 419 £ / 399 $ ‘a sunsaydı, buna paranın karşılığını mükemmel bir şekilde vermiş olurduk” dedi. Cihazın tek dezavantajı, Apple’ın kendisinin de iPhone 8 ile aynı seviyede olduğunu kabul ettiği pil ömrüdür. Yine de, mükemmel bir ekrana sahip küçük ama güçlü bir telefonun peşindeyseniz, yeni iPhone SE ile gerçekten yanlış gidemezsiniz. .

İPhone SE’yi (2020) şarj cihazı ve EarPods ile 487,81 £ karşılığında alın.

Burada en iyi iPhone SE 2 fırsatlarına ayrı ayrı bakıyoruz. Ayrıca bu ayın en iyi Apple fırsatlarını da burada görebilirsiniz.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-se-2020-deal-free-earpods-charger-3803544/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...