Apple

Tim Cook Emekli Evini Satın Aldı mı?

Normal bir ölümlü olarak, muhtemelen bir Apple CEO’sunun stresli günlük işlerini hayal bile edemezsiniz. Ancak, boş zaman aktiviteleri ve uzun yolculuklar için fazla zaman kalmayacağı oldukça açık. Tim Cook’un yeni evinin resimlerine bakarsanız, Apple patronunun gelecek için farklı planları olduğu fikri hemen aklınıza gelebilir.

Apple CEO’su Tim Cook, California, La Quinta’da 10,1 milyon dolara 10.000 m2’lik bir ev satın aldı (aslında 9.1 milyon dolara almış olabilir). Evin beş yatak odası ve altı banyosu var ve 0.81 dönümlük bir arsa üzerinde yer alıyor.

Haritalar uygulamasına hızlı bir bakış, Cook’un yeni adresi ile Apple’ın genel merkezinin bulunduğu Cupertino arasında yaklaşık 500 mil ve dolayısıyla yaklaşık sekiz saatlik sürüş süresi olduğunu ortaya koyuyor.

Tim Aşçı Evi

Buradan çıkarılacak bariz sonuç, Cook’un Apple’da çalışmadığı bir gelecek planladığıdır.

Cook, Kasım 2021’de 61 yaşında olacak ve emekliliğe yaklaşıyor, muhtemelen biraz rahatlamak isteyecek ve bunu Güney Kaliforniya, Riverside County’deki seçkin Madison Club’da bulunan bu mülkten daha iyi nerede yapmak isteyecek gibi görünüyor. Görünüşe göre komşular arasında Cindy Crawford, Kourtney Kardashian, Kris Jenner var.

Bu aslında yeni bir satın alma değil. Dirt hakkındaki orijinal rapora göre Cook, satın almayı aslında ev inşa edildikten hemen sonra 2018’de yaptı.

Cook’un Apple CEO’su pozisyonuna bir halef aradığına dair uzun süredir söylentiler vardı. Jobs ve Cook’un büyük ayak izlerini takip edebilecek birkaç değerli aday var, ancak elbette Apple tarafından henüz resmi bir halef atanmış değil.

Apple’ın Operasyon Direktörü Jeff Williams’ın (şu anda 58) genellikle Cook’un en olası halefi olduğu düşünülüyor. Ancak Williams, Cook’un yaşının çok gerisinde değil, bu nedenle Apple başka bir yere bakabilir.

Nisan 2021’de Tim Cook, Kara Swisher ile yaptığı röportajda on yıl içinde Apple’da olmayı beklemediğini açıkladı. Daha fazlası burada: Cook, Apple’daki geleceği hakkında konuşuyor.

Macwelt hakkındaki bir rapora dayanarak.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/tim-cook-retirement-home-3808935/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...