iPhone

Pro Olmayan iPhone 13 Modelleri LiDAR’ı Kaçırdı (Yine)

Üretken teknoloji sızıntısına göre DylanDKT, yalnızca iPhone 13’ün Pro modelleri “bir nedenden dolayı” LiDAR sensörleriyle donatılacak.

LiDAR, doğru ölçümler, daha hızlı otomatik odaklama ve daha gerçekçi AR deneyimleri sağlamak için kullanılır.

İddia, sensörlerin iPhone 13’ün dört modelinde de kullanılacağına dair önceki söylentilere aykırı. Ancak sadece bu temelde iskonto edilmemeli: DylanDKT geçmişte bazı doğru aramalar yaptı ve şu anda %81.3 doğruluk derecesine sahip. pundit izleme sitesinde AppleTrack.

Şu anda iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max ve iPad Pro’da LiDAR sensörleri var, ancak çoğu uzman, daha geniş bir Apple ürününde bulunmalarının sadece bir zaman meselesi olduğuna inanıyor. DylanDKT’nin tweet’i, LiDAR’ın Pro olmayan iPhone’larda kullanıma sunulmasının iptal edilmek yerine yalnızca ertelendiğini ima ediyor gibi görünüyor ve muhtemelen bunun 2022’de olmasını bekleyebiliriz.

Şirket, Apple ile 2023 yılına kadar sürecek bir sözleşme imzaladığı için sensörlerin Sony tarafından üretilmesi muhtemel.

Bu yılki iPhone güncellemesiyle ilgili en son dedikoduları iPhone 13 söylenti toplamamızla yakalayın. Sonbahara kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatları kılavuzumuzla mevcut modellerden birinde bir pazarlık bulun.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-13-lidar-3806603/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...