iPad

Apple’ın AirPower Üzerinde Çalışmaya Devam Edeceği Bildirildi

Bloomberg’den Mark Gurman, yakın tarihli bir raporda şirketin hem kablosuz şarjlı bir iPad Pro hem de yeni bir iPad Mini üzerinde çalıştığını öne sürerken, Apple kapalı kapılar ardında yaklaşan ürünler üzerinde çok çalışıyor.

İlki, kullanıcıların tableti bir iPhone ile aynı şekilde kablosuz olarak şarj etmesine izin verirken, ikincisi, altı yıl içinde iPad Mini’nin ilk yeniden tasarımını görebileceğimizi gösteriyor. Gurman’ın kaynağına göre, kablosuz şarjlı iPad Pro 2022’de görünebilir ve iPad Mini bu yılın sonlarında görünebilir.

Aynı derecede ilginç olan Gurman, Cupertino merkezli şirketin, Apple’ın 2017’de çokça tantanayla duyurulan ve sonunda Apple ile ilgili sorunları çözemediğinde iptal edilen meşhur AirPower şarj cihazına benzer işlevselliğe sahip bir kablosuz şarj cihazı geliştirmeye devam edeceğine inanıyor. aşırı ısınma

Rapor, bu yeni AirPower şarj cihazının ne veya ne zaman bekleneceği konusunda fazla ayrıntıya girmiyor, ancak orijinalinin öngörüldüğü gibi aynı anda birden fazla cihazı şarj edeceğini varsayabiliriz. Bu yeni bir fikir değil – Jon Prosser AirPower’ın Haziran 2020’de ölmediğini iddia etti – ancak o zamandan beri duyduğumuz projeyle ilgili ilk haber bu.

Görünüşe göre AirPower Apple için nihai hedef değil; Gurman ayrıca, endüktif bağlantıdan daha uzun mesafelerde çalışabilecek alternatif kablosuz şarj yöntemlerine ilişkin dahili araştırmalar olduğunu öne sürüyor.

Ancak, bu tür yeni teknolojinin belirli bir üründe uygulanmasına daha birkaç yıl var. Apple’ın AR Gözlüklerini sadece koltukta oturarak şarj edebilmek güzel olurdu, değil mi?

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlanmıştır. Lewis Painter’ın çevirisi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-continues-work-airpower-3805247/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...