iPhone

İPhone 12 Mini Tabanlı Yeni iPhone SE 3 Görünümleri

Bir iPhone lansmanından önceki aylarda, cihazın sızdırılmış görüntülerinin çevrimiçi olarak ortaya çıkması yaygındır: Apple’ın tedarik zincirindeki fabrika çalışanları tarafından kaçırılan yasadışı fotoğraflar. Ve iPhone SE 3’ün böyle bir fotoğrafını görmemiş olmamız, SE 2’nin ilk doğum günü ilkbaharda gelecek olsa da, 2021 sonbaharına kadar gelmesini beklemememizin nedenlerinden biri.

Fabrika sızıntıları ortaya çıkmaya başlayana kadar, söylenti satıcıları bunun yerine konsept illüstrasyonlarına güvenmek zorundadır: sanatçılar tarafından oluşturulan ve söylentilere dayanan tasarım değişikliklerine ve yeni özelliklere dayanan teorik ürün görüntüleri. Bunlar en iyi, yeni telefonun ne olduğunu gösteren kullanışlı bir görselleştirme olarak kabul edilir. abilir gerçekte ne olacağının kanıtı olmaktan çok, neye benziyor.

Bu uyarıyı yerine getirerek, iPhone SE 3’ün en son konsept çizimlerini tanıtabiliriz. Bunlar, geçmişte çekici görüntülerini kullandığımız Apple haberlerine adanmış bir Slovak sitesi olan Svetapple tarafından yayınlanmıştır.

iPhone SE 3, Svetapple imzalı: Arka kamera

Bu makaledeki tüm görseller Svetapple’ın izniyle kullanılmıştır

Bu görsellerle ilgili en ilginç şey ise iPhone 12 mini’yi şablon olarak almaları. Bu oldukça cesurca: Çoğu uzman, yeni nesil SE’nin 12 serisi kadar yeni bir şeyden ziyade XS veya 11’i anımsatan kavisli bir tasarıma dayanmasını bekliyor. Aslında en sık duyduğumuz teori, iPhone 12 mini’nin iPhone SE’nin temeli olarak kullanılacağıdır. 4, iki yıl daha görmeyi beklememelisiniz.

iPhone SE 3, Svetapple imzalı: Siyah kaplama

Buradaki anahtar, SE aralığının olması gerektiğini hatırlamaktır. ucuz – ya da Apple telefonları hiç olmadığı kadar ucuza. Orijinal SE 2016’da çıktı, ancak 2013’teki iPhone 5’leri temel alıyordu; 2020’deki iPhone SE, 2017’deki iPhone 8’e dayanıyordu. Ödediğiniz paraya karşılık, son teknoloji bir tasarım bekleyemezsiniz, güncellenmiş bileşenlere sahip üç yaşında bir telefon bekleyebilirsiniz. .

iPhone SE 3, Svetapple imzalı görseller: İğne deliği kamerası

Şimdi, Svetapple 12 mini tasarımında bazı değişiklikler yaptı, ancak tuhaf bir şekilde – ve yine, bunun bir indirimli fiyat ve temelde daha az çekici bir iPhone olduğu fikrini tamamen göz ardı ederek – aslında birçok insanın gözünde onu iyileştirecekler. En açık şekilde, çentik ortadan kalktı, ön kamera için daha az rahatsız edici bir iğne deliği ile değiştirildi.

iPhone SE 3, Svetapple imzalı

Benzer şekilde Svetapple, taviz verilmesi gerektiğini kabul ediyor ve Face ID’yi kaldırıyor, ancak ardından Touch ID’yi kilit düğmesine (iPad Air 2020’de olduğu gibi), özellikle de maskelerin sıklıkla gerekli olduğu bir zamanda birçok kişinin tercih edeceği bir yere koyuyor. Gerçekten de Apple’ın iPhone 13’teki kilit düğmesinde Touch ID sunmayı düşüneceğini umuyoruz.

Sonuç olarak, bunlar güzel ve son derece çekici görüntüler, ancak Apple SE stratejisini oldukça radikal bir şekilde değiştirmeyi planlamıyorsa, muhtemelen biraz gerçekçi değil.

En son söylentileri iPhone SE 3 haber merkezimizde okuyabilirsiniz. Ayrıca, en son fiyatlandırma ve en son pazarlıklar için en iyi iPhone SE (2020) kampanyalarımıza göz atmayı unutmayın.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-se-3-renders-3800978/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...