iPhone

Samsung, iPhone 13 İçin Enerji Açısından Verimli LTPO Ekranları Hazırlıyor

Altı ay kala Apple’ın muazzam tedarik zinciri, iPhone 13’ün piyasaya sürülmesi için kendini hazırlamaya başlıyor.

The Elec tarafından aktarılan UBI Research’ten yeni bir rapora göre Samsung, yılın ilk yarısının bitiminden önce yeni LTPO (düşük sıcaklıklı polikristalin oksit) ekranları üretmeye başlayacak. Bu, Apple’ın WWDC 2021 için sanal aşamaya geçene kadar üretimin başlayacağını gösteriyor.

Daha önce LG ve Çinli BOE firmasının da ekranlara katkıda bulunacağı söylendi, ancak şimdi bu şirketlerin takıma katılmadan önce 2022 modellerine kadar beklemesi gerekeceği anlaşılıyor.

Yeni ekranlar iki yeni Pro modeli için tasarlandı ve daha akıcı animasyon üretmesi gereken 120 Hz yenileme hızına sahip olduğu söyleniyor.

Bu noktada belirtmek gerekir ki, iPhone 12 piyasaya çıkmadan önce benzer söylentilerin bol olduğu, bu nedenle her zamanki gibi raporun bir tutam tuzla alınması gerekiyor.

Düzenli olarak güncellenen iPhone 13 haber merkezimizdeki en son sızıntıları ve söylentileri inceleyin. Sonbahara kadar bekleyemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatlarını toplamamızın yardımıyla mevcut bir model için bir pazarlık yapın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...