iPhone

2022’ye Kadar Yeni iPhone SE Yok – Kuo

İkinci nesil iPhone SE, yaklaşık bir yıl önce Nisan 2020’de piyasaya sürüldü. 4.7 inç ekranı ve ana sayfa düğmesi ile yeni bütçe modeli olarak iPhone 8’in popüler bir alternatifi haline geldi.

Analist Ming-Chi Kuo’ya göre üçüncü nesil iPhone SE, bu yıl bir lansman olacağına dair söylentilere rağmen gelecek yıla ertelenecek.

Kuo, Kasım 2020’de 2021 sonbaharında bir lansmanın mümkün olduğunu söylemişti, ancak o zaman bile yeni iPhone SE’nin ertelendiğini söyledi.

Yeni telefon geldiğinde daha güçlü bir işlemci ve 5G desteği sunacak, ancak aksi takdirde mevcut modele kıyasla büyük bir değişiklik olmayacak.

5.5 inç veya 6.1 inç ekranlı biraz daha büyük bir iPhone SE modelinde de söylentiler var. Gerçekleşirse, bu telefon büyük olasılıkla iPhone SE Plus olarak adlandırılacaktır. Kuo doğruysa, ana ekran düğmesi olan daha büyük bir iPhone bekleyenlerin önünde daha uzun bir bekleme süresi olacaktır.

Ekran uzmanı Ross Young ayrıca iPhone SE için 2023’te bir lansman öngörüyor. Young’a göre, önceki SE modellerinde olduğu gibi, Apple şablon olarak eski bir modeli kullanacak. İPhone SE 3’ün iPhone 11 kasasına dayandığı söyleniyor, ancak Face ID yerine Touch ID sensörü kullanılacak. Daha fazlasını buradan okuyun: iPhone 11 tabanlı iPhone SE 3 ‘, 2022 baharını piyasaya sürüyor.

İPhone SE mi satın almak istiyorsunuz? En iyi iPhone SE fırsatlarını içeren derlememizi okuyun.

Ayrıca tüm yeni iPhone SE söylentilerinin bir derlemesine sahibiz.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-se-2022-3802304/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...