mac

Gurman: Apple, M-Geçişini Gelecek Kasım’a Kadar Tamamlayacak


screenshot

Apple, Haziran 2020’de WWDC’de Intel’den kendi işlemcilerine geçiş planlarını açıkladığında, agresif bir program vardı. Şirket, iki yıl içinde tüm Mac modellerinin yeni mimariye sahip olacağını belirtti.

Bu, Haziran 2020’den iki yıl veya ilk M1 Mac’lerin tanıtıldığı Kasım 2020’den iki yıl olarak yorumlanabilir. Bu ikincisi daha olası görünüyor ve Bloomberg’den Mark Gurman’a göre Apple, hedefe mümkün olan en küçük marjla ulaşmalı.

Power On Gurman bülteninin son sayısında, Apple’ın planının önümüzdeki sonbaharda M serisi işlemcili son modelleri piyasaya sürmek olduğunu yazıyor. Bunlar daha büyük bir iMac ve 2022’nin sonuna doğru gelen Mac Pro olacak.

Mark Gurman, daha güçlü bir M1X işlemciye sahip yeni MacBook Pro modellerinin birkaç ay içinde piyasaya sürüleceği ve ardından daha güçlü bir Mac mini ve yenilenmiş bir MacBook Air’in 2022’de piyasaya sürüleceğine dair önceki bilgileri yineliyor. Bu Mac’lerde yeni bir MagSafe konektörü bulunacak. .

Gurman, Apple’ın hala geliştirme aşamasında olan en az bir Intel donanımlı Mac’e sahip olduğuna dair son söylentileri de doğruladı: Ice Lake Xeon W-3300 işlemcili güncellenmiş bir Mac Pro.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. Karen Haslam’ın çevirisi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-complete-november-3807147/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...