mac

Microsoft, Mac İçin Office 2021’in İlk Betasını Yayınladı

Mac için Office 2021’in ilk yayın öncesi sürümü Microsoft beta test kullanıcılarına sunuldu.

Office’in mevcut sürümüyle karşılaştırıldığında ( bir aracılığıyla edinilebilir Microsoft 365 yıllık 59,99 £ / 69,99 $ veya aylık 5,99 £ / 6,99 $ abonelik), nispeten az görünür değişiklik var. Ancak, bir seferde tek bir satıra odaklanarak metin yazarken dikkat dağınıklığını azaltmak için tasarlanmış Satır Odağı ve Excel belgelerinde aramayı kolaylaştıracak XLOOKUP gibi bazı önemli yeni özellikler vardır. Ayrıca PowerPoint’te anlatımlı bir slayt gösterisi kaydedebileceksiniz.

Office 2021’i kullanmak için en az 4 GB çalışma belleği ve 10 GB boş depolama alanı olan bir Mac’e ihtiyacınız olacak. Yalnızca 64bit sürümü olarak mevcuttur ve şu anda macOS Big Sur, Catalina ve Mojave’yi desteklemektedir. Microsoft, yeni bir macOS sürümü çıktığında destek eklemek için bunların en eskileri için desteği bırakacağını söylüyor.

Neyse ki – ve belki de önceki sürümlerdeki en önemli yükseltmede – ofis paketi artık Mac mini, MacBook Air, 13 inç MacBook Pro ve (Nisan 2021 itibarıyla) iMac’in en son sürümlerinde hem Intel işlemciler hem de M1 yongası için optimize edilmiştir. . Yani hangi modele sahip olursanız olun maksimum performans alabilmelisiniz.

Her şey planlandığı gibi giderse, Mac için Office 2021’in son genel sürümü sonbaharda bir süre sonra piyasaya sürülecek.

Office 2021 hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, şu adrese gidebilirsiniz: Microsoft web sitesi. Mac için Office Satın Alma Kılavuzumuz, yazılımın tüm farklı sürümlerini açıklar ve ihtiyaçlarınız ve bütçeniz için en iyi seçeneği bulmanıza yardımcı olur.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price Tercümesi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-office-2021-mac-beta-3804037/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...