Apple

Apple, “Tarihindeki En Geniş Yeni Donanım Dizisini” Sonbahara Hazırlıyor


screenshot

Çoğu Apple hayranı, şirketin iki ya da üç ay içinde merakla beklenen bahar etkinliğini dört gözle beklerken, bir analist bunun yerine bu yılki sonbahar savurganlığından bahsediyor. Apple’ın “tarihindeki en geniş yeni donanım ürünleri yelpazesini” piyasaya süreceğini iddia ediyor.

Bloomberg’den Mark Gurman, en son Power On haber bülteninde Apple’ın yıl için planlarını tartışıyor ve Mart/Nisan sürümlerinin Eylül veya Ekim aylarında eşi görülmemiş bir lansman şöleni için yalnızca bir meze olarak hareket edeceğini tahmin ediyor.

“Apple tipik olarak her yıl yeni ürün sürümleri arasında bir boşluk bırakma düzenini takip ediyor” diye yazıyor. “İlkbaharda, daha küçük veya tamamlayıcı ürünlerinde güncellemeler yayınlıyor. Yaz aylarında, yeni yazılımları ortaya çıkarıyor ve geliştirici konferansını düzenliyor. Ardından Apple, büyük yeni donanımları sonbahara ayırıyor. [autumn].

“Bu yıl da farklı olmayacak. Bana Apple’ın bu sonbaharda tarihindeki en geniş yeni donanım ürünlerini hazırladığı söylendi.”

Gurman, Apple’ın yılın ikinci yarısına saklanabileceğini düşündüğü baş döndürücü uzun bir listeden alıntı yapıyor: “Dört yeni iPhone, düşük kaliteli bir MacBook Pro, güncellenmiş bir iMac, yeni Mac Pro, yenilenmiş bir MacBook Air, bir AirPods Pro yükseltmesi, üç Apple Saati, düşük kaliteli bir iPad ve iPad Profesyonelleri.”

Bazıları bundan daha erken görünebilir – AirPods Pro’nun bahar duyuruları için iyi bir bahis olduğunu düşünüyoruz – ancak sonbahar geldiğinde Apple’ın piyasaya sürülmemiş ürünlerden oluşan kalabalık bir liste ile kalacağı kesin gibi görünüyor.

Gurman’a göre, Apple yılın ilk etkinliğini Mart veya Nisan aylarında düzenleyecek ve iPhone SE 3, yeni bir iPad Air ve belki de yeni bir Mac sergileyecek. Ayrıca, Apple’ın tüm donanım ürünlerinde çalışacak yazılımın ilk demolarını ve bunun gibi kalabalık bir yılda bir veya iki donanım lansmanını görecek olan Haziran ayı buluşması olan WWDC 2022’yi de unutmamalıyız. .

Bloomberg için teknoloji hakkında rapor vermenin yanı sıra, Gurman üretken ve tanınmış bir analisttir. Ancak yazarken AppleTrack doğruluk derecesi ile etkileyici ama ölümlü %87’lik bir oranla her şeyi bilen değildir. Başka bir deyişle, Apple’ın gişe rekorları kıran sonbaharı konusunda muhtemelen haklıdır – ancak bunun üzerine bahse girmeyin.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-widest-array-new-hardware-autumn-3812625/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...