Apple

Apple ile alay ettikten sonra Samsung, Galaxy Tab’a Çentik Verdi

Samsung’un alışılmadık veya beklenmedik bir şey yaptığı için Apple’la dalga geçme, ardından birkaç ay veya yıl sonra aynı yaklaşımı kendi ürünleri için kopyalama konusunda uzun ve şanlı bir geçmişi var. Belki hatırlamayacağımızı düşünüyor ama bu, ABD teknoloji siteleri tarafından düzenli olarak eleştirilen bir alışkanlık.

Görünüşe göre şirket yine yapmış. Çarşamba günü, Samsung’un web sitesinde – özellikle Bixby için bir destek sayfasında ve 91mobiles tarafından tespit edilen – bir görüntü ortaya çıktı – henüz resmi olarak açıklanmayan ve yakında piyasaya sürülecek olan ve (şimdi fark ediyoruz) yeni bir tablet olan Galaxy Tab S8 Ultra’yı gösteriyor. bir çentik.

Samsung’un geçmişte iPhone’daki çentiği ortadan kaldıran birkaç reklam kampanyası yürüttüğü göz önüne alındığında, bu ironik bir tasarım seçimidir. Gerçekten de, Eylül ayı gibi yakın bir tarihte, Samsung Mobile US, bu konuda bir yazı yazdı. heyecan “2021’de hala bir çentiğe sahip olduğunuzu hayal edin.”

Evet, ne kadar aptal olduklarına dair tüm bir pazarlama stratejisini oluşturduktan sonra 2022’de bir çentik sahibi olduğunuzu hayal edin.

Adil olmak gerekirse, bununla Apple’ın tasarım seçimleri arasında bazı farklılıklar var. Apple, bir kere, bir tablete hiçbir zaman çentik koymadı: Face ID iPad’ler kameralarını ve sensörlerini ekranın etrafındaki çerçeveye yerleştiriyor.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/samsung-galaxy-tab-notch-3812543/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...