Apple

Bu 6 Apple Ürünü Bu Sonbahar/Sonbaharda Piyasaya Sürülecek

Apple, yalnızca birkaç hafta içinde en az beş yeni Apple ürünü sunacak gibi görünüyor, ancak hepsini tek seferde görmeyeceğiz. Görünüşe göre bu sonbaharda birkaç Apple etkinliğini sabırsızlıkla bekleyebiliriz, ilki muhtemelen 14 Eylül’de veya civarında başlayacak (Okuyun: Apple’ın bir sonraki etkinliği ne zaman). Peki Apple tam olarak ne tanıtacak?

iPhone 13

Sürpriz! Apple’ın bu sonbaharda yeni bir iPhone nesli tanıtacağını kim düşünebilirdi? Bu kimseyi şaşırtmamalı ama Apple’ın yeni modellerini iPhone 12s mi yoksa iPhone 13 olarak mı adlandıracağı henüz bilinmiyor. İsim sandığınızdan daha önemli çünkü model adına göre dört gözle bekleyebiliriz. önemli ölçüde az ya da çok yeni özelliklere. Ancak şu anda, en iyi bilinen Apple sızıntıları, iPhone 13’ün Eylül ortasında gün ışığını göreceğini varsayıyor. Yeni tasarım, teknik özellikler, fiyat, modeller ve beklenen yeni özellikler hakkında daha fazla bilgiyi iPhone 13 söylentileri makalemizde bulabilirsiniz.

Apple Watch Seri 7

Yeni Apple Watch Series 7, iPhone 13’ten şovu çalacak olabilir. Özellikle de varsayımımızda haklıysak ve Apple’ın elinde bir as var. Yeni Apple akıllı saat, birçok kullanıcının muhtemelen memnun kalacağı yeni bir tasarım ve yükseltilmiş bir ekran sunacak. En yeni saat nesli hakkında daha fazla bilgiyi Apple Watch 7 ile ilgili makalemizde okuyabilirsiniz.

AirPod’lar 3

Aslında AirPods 3’ün bu yılki Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı’nda bekleniyordu. Bunun yerine Apple kısa bir süre sonra Beats Studio Buds’ı sundu. Ancak artık zamanı geldi, AirPods 3, iPhone 13 ve Apple Watch Series 7 ile birlikte sunulabilirdi. İddiaya göre üçüncü nesil tasarım, AirPods 2 ve AirPods Pro’nun bir karışımından oluşuyor. Apple’ın yeni AirPod’ları hakkındaki makalemizde daha fazlasını okuyun.

iPad mini 6

Bu sonbaharda piyasaya sürülebilecek bir başka yeni Apple ürünü de yeni bir iPad mini. Tanınmış Apple sızıntısı Jon Prosser’e göre, yeni iPad mini iPad Air, iPad Pro ve iPhone 12’ye benzer bir tasarıma sahip olacak ve yuvarlak gövde tasarımı köşeli hale gelecek. Ayrıca mini ekran büyüyor olsa bile küçük kalmalıdır. iPad mini 6 hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

iPad 9

Ayrıca Mark Gurman, Apple’ın yeni bir giriş seviyesi iPad tanıtmak istediğini iddia ediyor: dokuzuncu nesil iPad. İPad mini gibi, bu iPad’in daha ince çerçeveli, daha iPad Air benzeri bir tasarıma sahip olması muhtemeldir. Yeni iPad hakkındaki en son söylentileri okuyun

MacBook Pro

Merakla beklenen yeni M1X veya M2 çipli MacBook Pro’nun bu yılın başlarında sunulması bekleniyordu, ancak birçok şey gibi gecikmeler yaşadı. Apple’ın bu Ekim veya Kasım’da 14 inç ve 16 inç ekranlı yeni MacBook Pro modellerini sunacağı artık oldukça kesin görünüyor. Daha önceki söylentilerin de söylediği gibi, tasarımın değişmesi bekleniyor, ekranın etrafında düz kenarlar ve daha ince çerçeveler bekleniyor. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz: MacBook Pro 14in ve MacBook Pro 16in.

Yeni aksesuarlar

Yeni donanım kaçınılmaz olarak Apple’ın yeni aksesuarlar tanıtacağı anlamına da geliyor. Apple Watch bilezikleri için yeni renkler veya tasarımlar, iPhone 13 serisi için yeni kılıflar, AirTag’ler için uygun renkli aksesuarlar, yeni MagSafe aksesuarları… Seçenekler listesi uzun. Şimdiye kadar yeni aksesuarlar henüz halka açıklanmadı ancak Apple’ın mağazada bir veya iki sürprizi olmasına hazırlıklı olabiliriz.

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlandı. Karen Haslam’ın çevirisi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-apple-products-coming-3807546/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...