Apple

Aptal YouTuber Prezervatife Sarılmış AirTag’i Yutuyor

Sosyal Ağlar, zorluklar üstlenen insanlarla doludur. Bazıları, katılımcıların aniden donmuş gibi durmak zorunda kaldıkları Mannequin Challenge gibi zararsız ve eğlencelidir. Diğerlerinin, örneğin ABD’de ALS olarak bilinen motor nöron hastalığına dikkat çeken, katılımcıların kameranın önünde başlarına bir kova soğuk su dökmek zorunda kaldıkları 2014’ün popüler Buz Kovası Yarışması gibi iyi bir nedeni var.

Ve sonra, katılımcıların Amerikan deterjan üreticisi Tide’ın kapsüllerini yuttuğu 2018 Tide Pod Challenge gibi ‘aptalca ve yaşamı tehdit eden’ kategoriye ait zorluklar var. Sonuç: zehirlenme ve birkaç ölüm. Daha fazla aptal olamayacağını mı düşündün? Oh evet. Kesinlikle.

Tıklamalar için her şeyi yapıyor: YouTuber AirTag’i yutuyor

Tam zamanlı bir YouTuber olmak istiyorsanız, başarılı olmalısınız ki ay sonunda kira ve biraz yiyecek için yeterli paranız olsun. En kısa sürede nasıl başarılı olunur? Oldukça basit: Daha önce kimsenin yapmadığı şeyleri yaparak. YouTube kariyer basamaklarını olabildiğince çabuk tırmanmak istiyorsanız, kimsenin yapmadığı şeyleri yaparsınız: AirTag’i yutmak gibi.

Apple’ın AirTag’lerinin, her biri 29 sterline (veya dörtlü bir paket için 99 sterline) satılan küçük jetonlu Bluetooth izleyiciler olduğunu bilmiyorsanız. İşte). AirTag’ler, kayıp anahtarlarınızı veya çantalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde bulabilmeniz için aptal öğeleri akıllı hale getirmeye yarar. Ancak, burada vurgu Öğeler üzerindedir. Apple, müşterilerinin AirTag’leri kendilerinin yutmayacağını bilecek kadar yeterli zekaya sahip olduklarına güvendi.

Zehirli deterjan kapsülleri gibi, bir AirTag’i yutmak sadece boğulma riski getirmekle kalmaz, çünkü oldukça büyük plastik parçası nefes borusunu tıkayabilir, ancak düğme pili nedeniyle tehlikelidir. Midedeki pil asidi rahatsız edicidir, bu nedenle Apple, Avustralya Rekabet ve Tüketici Komisyonu’ndan (ACCC) AirTag’lerin çocukların erişemeyeceği bir yerde tutulması gerektiği yönündeki şikayetlerin ardından AirTag ambalajına ilgili uyarılar ekledi.

Buna rağmen, yazarken sadece 127 abonesi olan bir grup Alman YouTuber, sayılarından birini – genç bir adamı – bir AirTag yutarken çekmeye karar verdi. Birinin zeytinyağına batırılmış ve AirTag içeren bir prezervatifi yutmasını izlemeniz şartıyla, bu onlar tarafından “yüksek kaliteli” eğlence olarak tanımlanır. Ama hey, en azından 4K çözünürlükte kalite standardı karşılandı.

Eğlence iddiası söz konusu olduğunda, yutmadan önceki ilk altı dakika, AirTag yutma mücadelesinin kendisinden daha eğlencelidir. YouTuber’lardan biri, kondomun ne kadar dayanıklı olduğunu şöyle açıklıyor: “Son zamanlarda Instagram’da bir prezervatifin içinde salatalık kestiklerini ve prezervatifin sağlam kaldığını gösteren bir video gördüm”. Netflix dizisi “Narcos”u izleyen herkes bilir: Pablo Escobar bile aynı yöntemle Miami’ye biraz kokain kaçırabilseydi, o zaman bir AirTag muhtemelen fazla zarar vermez.

AirTag’i yutan kişi, boğulmadan bunu yaptı ve meslektaşları tarafından tebrik edildi.

Peki bir AirTag’i yuttuğunuzda ne olur? Hala çalışıyor mu? Video sahte değilse, AirTag bir kişinin içinde çalışmıyor gibi görünüyor, yuttuktan sonra bir sinyal bulunamıyor. Bu, suyun WLAN ve Bluetooth sinyallerine müdahale edebileceğini gösterir.

Macwelt’teki meslektaşlarımız bu hikayeyi yazdığında video 252 kez izlendi.

Kimsenin bu videoyu taklit etmesini istemediğimiz için burada yayınlamıyoruz. Ancak, eğer ilgileniyorsanız, YouTube’da küçük bir arama ile videoyu kendiniz bulabileceğinizden eminiz.

Ve tekrar söyleyeceğiz: lütfen AirTag’leri yutmayın. AirTag ile yapılacak mantıklı şeyler için mi takıldınız? AirTag’lerin ne için kullanılabileceğini öğrenmek için bunu okuyun. AirTag’lerin nasıl kullanılabileceği konusunda endişeleriniz varsa şunu okuyun: AirTag sizi takip edilmekten nasıl korur.

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlandı. Karen Haslam’ın çevirisi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/idiot-youtuber-swallows-airtag-wrapped-in-condom-3806588/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...