Apple

Apple TV+ Çantaları 25 Gündüz Emmy Adaylığı

Apple’ın sahip olduğu ilan edildi TV+ yayın hizmetinin Çocuk ve Animasyon ve Yaşam Tarzı kategorilerinde 19 Daytime Emmy adaylığına daha aday gösterildiğini duyurdu. Bu, bu yılki ödüller için zanaat kategorilerinde daha önce ilan edilen altı adaylığın başında geliyor.

Bu kategorilerin kazananları, en iyi gündüz TV şovlarını öne çıkaran bir etkinlik olan Daytime Emmy Ödülleri’nin 48. baskısının bir parçası olarak 17 ve 18 Temmuz’da sanal törenlerde açıklanacak. Apple, iki Daytime Emmy ödülü kazandığı geçen yıl yenmeyi umuyor olacak.

25 adaylık kümesi, TV+’nın hala karşılaştırmalı bir içerik sıkıntısına sahip olmasına rağmen geliyor. Ödüller için henüz ikinci uygunluk yılında olan hizmet, pandemi geçen yıl çekimleri kısıtladığında henüz önemli bir gösteri ve film kütüphanesi oluşturmamıştı. Aynı zamanda, diğer şirketlerden mevcut materyallerin arşivlerini satın almamayı seçerek orijinal programlamaya odaklanmasından da bu açıdan zarar görmüştür.

Ancak Apple’ın (takdire şayan) gösterimini diğer akış servislerininkiyle karşılaştırmak için biraz zaman ayırmaya değer. Netflix, yeni açıklanan kategorilerde 65 ila Apple’ın 19’u olmak üzere üç kat daha fazla aday gösterildi ve bazılarına tamamen hakim oldu – örneğin, Olağanüstü Genç Yetişkin Dizisi için beş adaydan dördü Netflix programlarıydı. (Tam listeyi Deadline’dan okuyabilirsiniz.)

Bu arada Amazon Prime Video, 19 adaylıkla Apple ile aynı seviyedeydi.

En üretken TV+ programları, dokuz adaylık alan Ghostwriter; Yardımcılar, Stillwater ve Biz Buradayız: Dünya Gezegeninde Yaşamaya Notlar (her biri dört); ve Uzun Yol Yukarı (üç).

Apple TV+’da neler var? makalemizle Apple’ın yayın hizmetinde izlenmeye değer şovlara göz atın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/daytime-emmy-nominations-apple-tv-plus-3806226/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...