Apple

Apple Bu Yaz Sıkıcı Olabilir

WWDC 2021, Apple’ın iOS 15, iPadOS 15, watchOS 8 ve macOS Monterey için tüm önemli yeniliklerin ayrıntılarını açıklamasıyla büyük bir patlamayla geldi, ancak şimdi bir sonraki büyük duyuruyu bekliyoruz. Maalesef önümüzdeki birkaç ay oldukça sıkıcı görünüyor.

Apple, sonbaharda özel etkinlikler yeniden başlayana kadar yakın gelecekte gizemli bir sessizliğe bürünecek gibi görünüyor.

Genel olarak tahminlerinde oldukça isabetli olan Bloomberg’den Mark Gurman, Apple’ın bir sonraki ürün duyurularını sonbahara saklayacağından emin.

“Apple için tüm dikkatler düşüşte, bu nedenle önümüzdeki birkaç hafta ürün haberlerinde hafif olacak. iOS sürümleriyle birlikte satışa çıkacak bir sonraki iPhone ve Apple Watch modellerine yaklaşık üç ay uzağız. 15, iPadOS 15 ve watchOS 8, bu yüzden yaz durgunluğundan sonra gelenlerle ilgili bol miktarda haber için bizi izlemeye devam edin” Gurman, Power On bülteninde belirtiyor.

Bu temelde, bir sonraki büyük Apple haberlerinin yaz tatilinden sonra gelmesini bekleyebiliriz.

Ancak bu kadar çabuk ümidimizi kesmiyoruz sonuçta Apple son dakikada M1X MacBook Pro’nun tanıtımını iptal etmiş gibi görünüyordu, bu yüzden belki önümüzdeki birkaç ay içinde yeni Pro modellerini görmeye devam edeceğiz.

Karen Haslam tarafından tercüme edilen Macwelt hakkındaki bir makaleye dayanmaktadır.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-boring-summer-3806141/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...