iPad

Apple Bu Gece 12.9 inç iPad Pro’yu Daha Kalın Başlatacak

Apple’ın bu akşamki Spring Loaded etkinliğinde beşinci nesil iPad Pro da dahil olmak üzere yeni iPad modellerini piyasaya süreceği görülüyor.

Son vahiy, MacRumors’a göre 12.9 inç iPad Pro’nun yeni sürümünün geçen yılki modelden daha kalın olacağı yönünde. Bu, ürünlerin sürekli olarak incelmesi gerektiğine dair olağan teknoloji dogmasının şaşırtıcı bir şekilde tersine çevrilmesini temsil ediyor, ancak fark çok küçük: sadece 0,5 mm. Kullanıcıların fazladan çevresi fark edip edemeyecekleri tartışmalı.

Ek kalınlığın nedeni iç kısımların yükseltilmesidir: 12.9 inç modeldeki yeni arkadan aydınlatmalı mini LED ekran daha fazla alan gerektirir. Eğer inceliğe öncelik verirseniz, başka bir deyişle, bunun yerine 11 inçlik modeli tercih etmelisiniz.

Mini-LED ekranın daha kalın kasayı telafi etmek için birçok avantaj sağladığını unutmayın. Teknoloji, mevcut iPad modellerinde kullanılan ekran teknolojisinden daha iyi renk üretimi, daha derin siyahlar, daha yüksek kontrast ve daha fazla dinamik aralık sağlar.

Spring Loaded etkinliği bu gece (20 Nisan) İngiltere 18: 00’de başlıyor. Sunumu canlı olarak nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Etkinliğin iPad duyurularına odaklanmasını bekliyoruz, ancak en sonunda Apple’ın AirTag nesne izleyicisinin açılışını da görebilir. Çok şanslıysak, bir dizi parlak renkte yeni bir M1X iMac bile görebiliriz, bu, Apple Store’daki birden fazla mevcut konfigürasyonun yakın zamanda ortadan kalkması ve diğerlerinin bulunabilirliğinin azalmasıyla ima edilen bir şey.

Yaklaşan güncellemeden ne bekleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, yeni iPad Pro söylenti merkezimize gidin. Mevcut modellerden birini kaybolmadan önce yakalamak istiyorsanız, bu arada, en iyi iPad fırsatlarını içeren derlememizi ziyaret edin.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/thicker-ipad-pro-3803838/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...