iPad

Yeni iPad Pro ‘Haftalar İçinde’ Çıkacak


screenshot

Tayvanlı site Digitimes (ödeme duvarlı makale) tarafından aktarılan kaynaklara göre, Apple beşinci nesil iPad Pro’yu birkaç hafta içinde piyasaya sürecek – bu da yeni cihazları 23 Mart Apple etkinliğinde göreceğimizi kuvvetle gösteriyor.

İPad Pro, muhtemelen daha iyi renk üretimi, daha derin siyahlar, daha yüksek kontrast ve daha fazla dinamik aralık sağlayan yeni bir arka ışık türü olan mini LED’e dayalı bir ekrana sahip ilk Apple ürünü olacak. Bununla birlikte, yalnızca 12.9 inç modelinin bu özelliğe sahip olacağına ve 11 inç modelin şimdilik geride kalacağına inanılıyor.

İPad Pro için işlemcilerin, Ocak ayında Epistar ve Lextar Electronics tarafından kurulan yeni bir şirket olan Ennostar tarafından tedarik edilmesi bekleniyor.

Büyük olasılıkla, daha güçlü bir işlemci ve geliştirilmiş kameralar dahil olmak üzere olağan güncellemeler de sunulacak. Apple ayrıca hoparlörlerin yerleşimini yeniden yapılandırabilir ve 5G desteği ekleyebilir.

Son yıllarda Apple, Mart ayında sık sık yeni iPad modelleri yayınladı, bu nedenle bir iPad Pro satın almayı düşünüyorsanız, biraz daha beklemek akıllıca olabilir.

Yeni iPad Pro merkezimizde en son söylentileri yakalayın; Mart ayındaki lansmanlara daha geniş bir bakış için Apple’ın bahar etkinliğine yönelik rehberimizi ziyaret edin.

{

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...