mac

Renkli MacBook Air ‘2022’de Geliyor’

En son bilgilere göre Apple, 2022’de M2 ​​işlemcili, çeşitli renkli yüzeylere sahip yeni bir MacBook Air’i piyasaya sürecek.

M2, Apple’ın mevcut Mac serisinin çoğunda görünen popüler M1 işlemcisinin bir sonraki tam sürüm güncellemesidir. O zamandan önce çipte küçük bir M1X güncellemesi olacak, ancak bu Pro Mac modelleri için ayrıldı: M1X’in ilk olarak sonbaharda yeni nesil MacBook Pro’da görünmesi bekleniyor.

Bunların hepsi hesaptan bir tweet’e göre Dylandkt, daha sonra doğru olduğu kanıtlanan bilgileri daha önce yayınlamış olan. Hesap, AppleTrack tarafından %81.3 doğru olarak derecelendirilmiştir.

M2 donanımlı MacBook Air’in tamamen yeniden tasarlanmış, tamamen yeni nesil bir dizüstü bilgisayar olması bekleniyor: karakteristik eğimli şeklini kaybetmesi ve bir dizi canlı renkle gelmesi bekleniyor. iMac 24in’in şu anki görünümü, geleceğin MacBook Air’i hakkında bir ipucu sunuyor.

Bu, Jonas Ekelund tarafından başka bir yerde tartışılan ve Apple ürünlerinin ‘ucuz ve eğlenceli’ sürümlerinin daha zayıf özelliklere ve parlak renk kaplamalarına sahip olacağı, daha güçlü Pro modellerinin daha karanlık olanlarda görüneceği uzun vadeli bir stratejinin parçası. Bu plan, muhtemelen daha büyük bir ekrana sahip, daha güçlü bir M1X çipine sahip ancak canlı renkler içermeyen iMac’e yakında yapılacak bir güncellemeyi içerecek.

Yeni MacBook Air merkezimizde en son söylentileri yakalayabilirsiniz. Gelecek yıla kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi MacBook Air fırsatlarından oluşan topluluğumuzla mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama. Ana resim Jon Prosser’ın izniyle/RenderbyIan.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/colourful-macbook-air-2022-3806417/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...