mac

Apple ’27 inç Mini LED iMac’i 2022’nin Başında Çıkaracak’

Apple’ın Intel’den Mac serisindeki kendi M-ailesi işlemcilerine geçişi biraz zaman alıyor ve sonuçlardan biri şu anda bazı Mac’lerin diğerlerinden çok daha az güncel görünmesi.

Örneğin, 24 inç iMac geçen bahar piyasaya sürüldü ve M1 devriminin tam olarak kayıtlı bir üyesidir; ancak daha büyük iMac modeli hala bir Intel işlemci ve AMD grafikleriyle birlikte çalışıyor. Sonuç, Apple’ın daha güçlü işlemciler, muhtemelen daha büyük bir ekran (30 inç veya hatta 32 inç önerildi) ve 2022’de bir süre piyasaya sürüleceğini tahmin eden uzmanlarla birlikte 27 inç iMac’i güncellemeye ne zaman başlayacağı hakkında bir söylenti fırtınası.

Şimdi analist ve görüntüleme uzmanından bilgi geliyor ross gençKaynakları, Apple’ın yeni iMac’i 2022 gibi erken bir tarihte piyasaya sürmeyi planladığını ve boyutu büyütmek yerine 27 inçlik bir ekranla devam edeceğini iddia ediyor. (Başlangıçta tahminin daha ucuz yeni bir harici monitöre atıfta bulunduğunu yazdı, ancak kısa süre sonra kendini düzeltti.)

Ekran daha büyük olmayabilir, ancak yükseltmeleri cezbetmek için başka iyileştirmeler olacak. Young, ekranın yeni MacBook Pro ile aynı mini LED teknolojisini kullanacağını ve masaya 120 Hz yenileme hızı, yüksek parlaklık ve OLED benzeri kontrast getireceğini iddia ediyor.

Young çok fazla Apple tahmininde bulunmadı, ancak yaptığı tahminler etkileyici bir şekilde doğru çıktı. Aslında, yazdığı sırada AppleTrack’te sadece altı söylentiye dayansa da imrenilecek bir doğruluk derecesine sahip %100. Dolayısıyla bu son iddiayı biraz saygıyla ele alabiliriz.

Yeni iMac için düzenli olarak güncellenen kılavuzumuzla en son söylentileri takip edebilirsiniz. 2022’ye kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi iMac fırsatlarını içeren derlememizle mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/27in-mini-led-imac-early-2022-3809660/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...