iPhone

5G Özellikli Yeni iPhone SE Bu Baharda Piyasaya Sürülecek

Uygun fiyatlı iPhone hayranları bir buçuk yıldan uzun bir süredir sabırla yeni bir model bekliyor: Nisan 2020’de, 4.7 inçlik bir bütçe modeli olan ikinci nesil iPhone SE, eski güçlü iPhone 8’in yerini aldı. Beklemenin yıl bitmeden biteceğine dair küçük bir gösterge.

Ama orta vadede umut var. Analist firması TrendForce’un yeni bir raporuna göre, üçüncü nesil iPhone SE, 2022’nin ilk çeyreğinde – ilkbaharda – piyasaya sürülecek. Bu, daha önceki raporlarla (bunlar gibi) uyumlu ve şirketin önceki raporlarına uyuyor. planlar.

TrendForce, “Ürün geliştirme açısından, Apple üçüncü nesil iPhone SE’yi 1Ç22’de ve dört modeli yeni bir seri altında 2H22’de piyasaya sürme planına sadık kalıyor” diye yazıyor TrendForce. “Üçüncü nesil iPhone SE’nin, Apple’ın orta sınıf 5G akıllı telefonlar için pazar segmentinde varlık göstermesine yardımcı olacak önemli bir araç olması bekleniyor.”

Şu anda çok az ayrıntı biliniyor ancak büyük ihtimalle daha güçlü bir işlemci (A15 Bionic) ve 5G desteği bekleyebiliriz. Ayrıca her zamanki gibi geliştirilmiş kameralardan söz ediliyor.

Geçmişte iPhone XR veya iPhone 11’i temel alan tam ekran tasarımına ilişkin söylentiler vardı, ancak Apple’ın iPhone 8’i temel alan eski Ana Sayfa düğmesi tasarımına bağlı kaldığına dair giderek daha fazla gösterge var. nesil iPhone SE, LCD ekranlı son Apple el cihazı olacak.

Düzenli olarak güncellenen iPhone SE 3 haber merkezimizle en son söylentileri yakalayabilirsiniz. İlkbahara kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatlarını içeren mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Ayrıca, 6.1 inç ekranlı daha büyük bir iPhone SE modelinin geliştirilmekte olduğu da söylentiler arasında. Bunun iPhone SE Plus olarak adlandırılması muhtemel görünüyor, ancak bununla ne olacağı henüz belli değil.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-iphone-se-5g-spring-3811426/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...