Nasıl yapılır

Mart 2021’in En İyi iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max Fırsatları

Apple, Ekim 2020’de iPhone 12 telefonlarını piyasaya sürdüğünde, önceki yılki 11 Pro ve 11 Pro Max’i durdurdu ve renkli iPhone 11’in fiyatını 729 £ / 699 $ ‘dan 599 £ / 599 $’ a düşürdü.

Ancak iPhone satın alabileceğiniz tek yer Apple değil. Yine de 11 Pro ve 11 Pro Max’i diğer perakendeci web sitelerinde, genellikle yüksek bir indirimle bulabilirsiniz ve doğru yerlere bakarsanız, iPhone 11’de bu azaltılmış RRP’yi bile geçmeniz mümkündür.

İşte burada devreye giriyoruz. ekibi en son fiyatları günlük olarak tarar ve kaçırılmayacak anlaşmaları sürekli olarak kontrol eder. Bu yazıda, ister sözleşmeli ister SIM’siz satın almak isteyin, iPhone 11, 11 Pro ve 11 Pro Max için en iyi indirimleri ve tasarrufları yuvarlıyoruz.

Tüm aralıktaki en düşük fiyatlar hakkında bilgi için, düzenli olarak en iyi iPhone fırsatları kılavuzumuzu kontrol edin. Ayrıca, şirketin tüm ürün portföyünde pazarlık için en iyi Apple fırsatlarını toplamamızı da unutmayın.

Amazon bahar indirimi

Ayrıntılara girmeden önce, iPhone 11’de% 20’ye varan indirimler içeren Amazon’un bahar satışı için kısa bir kelime – 128GB ve 256GB modellerinde 154 £ indirim.

Stok sınırlıdır ve satış resmi olarak 31 Mart’a kadar sürerken, anlaşmaların bundan çok daha hızlı bir şekilde yok olduğunu gördük. Kontrol et iPhone satış sayfası şu anda mevcut olan en iyi teklifler için.

İPhone 11 telefonlarının fiyatı ne kadar?

Seri ilk olarak 20 Eylül 2019’da satışa çıktı ve üç model içeriyordu: iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max. Bu telefonların özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, incelemelerimizi okuyun (yukarıda bağlantılı).

iPhone 11 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max
64 GB: 729 £ idi, şimdi £ 599 64 GB: 1.049 £ idi, şimdi durduruldu 64 GB: 1.149 £ idi, şimdi durduruldu
128 GB: 779 £ idi, şimdi £ 649 128 GB: 1.199 £ idi, şimdi durduruldu 128 GB: 1.299 £ idi, şimdi durduruldu
256 GB: 879 £ idi, şimdi £ 749 256 GB: 1.399 £ idi, şimdi durduruldu 256 GB: 1.499 £ idi, şimdi durduruldu

En iyi iPhone 11 fırsatları

Aşağıdaki fiyat karşılaştırma widget’larımız, her model için mevcut en iyi fırsatları listelemektedir. En iyi SIM içermeyen ve sözleşmeli anlaşmaları dahil ediyoruz. Daha düşük peşin fiyat nedeniyle bir sözleşme çekici olabilirken, toplam sahip olma maliyeti (TCO – tüm sözleşme boyunca ödediğiniz tutar) daha yüksek olacaktır.

Bazen çarpıcı bir değer sunan paket anlaşmaları da dikkate almaya değer. Örneğin üç, bazı planlarıyla veya bir kablosuz şarj cihazıyla bir çift AirPod veya Beats Solo 3 kulaklığa takılmaktan mutlu. Üçe git iPhone 11 paketlerini görmek için.

En iyi SIM içermeyen iPhone 11 fırsatları

Bakılacak ilk yer elma kendisi, öncelikle diğer anlaşmalar için bir temel elde etmek için ve ikinci olarak, takas yapacağınız eski bir iPhone’unuz varsa lezzetli bir indirim elde edebilirsiniz – yeni telefonunuzda 170 £ ‘a kadar indirim.

Apple ayrıca, telefon için aylık taksitler halinde ödeme yapabilmeniz için esnek bir ödeme seçeneği sunar. İngiltere’de bu 24 ay boyunca ayda 29,99 £ ‘dan başlar (% 0 APR ile). ABD’de bu, yeni bir telefon için ayda 29,12 dolardan başlıyor.

Ancak başka birçok seçenek var. Amazon bahar satışının yanı sıra, lezzetli indirimler Belirli iPhone 11 modellerinde, otomatik widget’ımız şu anda çok çeşitli perakendecilerden en iyi fiyatları alıyor:

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

Genel olarak en iyi iPhone 11 fırsatlarını aşağıdaki mağazalarda bulacaksınız:

Amazon / Argos / BuyMobiles.net / Carphone Deposu / Currys PC World / E2save / John Lewis / KRCS / Mobiles.co.uk / Doğrudan Cep Telefonları / Very.co.uk

İPhone 11’i taşıyan ABD perakendecileri arasında Walmart (yalnızca yükseltme), En iyi satın alım ve Hedef.

En iyi iPhone 11 sözleşme fırsatları

Parayı önceden almadıysanız, sözleşmeyle yeni bir iPhone 11 satın almak cazip bir seçenek olacaktır. Sadece bu şekilde çok daha pahalı olabileceğini unutmayın.

Şu anda mevcut olan en iyi fırsatlar için aşağıdaki widget’ımıza bakın.

İşte iPhone 11 için sözleşme sağlayan tüm ağlar:

Uygun Fiyatlı Cep Telefonları / BuyMobiles.net / BT / EE / Fonehouse / Giffgaff / iD mobile / Mobiles.co.uk / Doğrudan Cep Telefonları / O2 / Phones.co.uk / Gökyüzü / Tesco Mobile / Üç / bakire / Vodafone

ABD operatörleri arasında Verizon, Sprint, AT&T ve T-Mobile bulunur.

En iyi iPhone 11 Pro fırsatları

Yukarıda belirtildiği gibi, Apple artık iPhone 11 Pro’yu satmıyor, ancak bu, ahizede iyi bir anlaşma bulamayacağınız anlamına gelmiyor.

Fiyat karşılaştırma widget’larımız, iPhone 11 Pro için en iyi SIM içermeyen ve sözleşmeli teklifleri listeler.

En iyi SIM içermeyen iPhone 11 Pro fırsatları

Apple, iPhone 11 Pro’yu satarken 1.049 £ / US $ 999’dan başladı. Apple artık satmıyor – ancak 11 Pro sonunda Apple’ın Yenilenmiş Mağazasında açılabilir.

Bir dizi bayinin şu anda iPhone 11 Pro’da indirim yaptığını fark edeceksiniz. Yazarken en iyi anlaşma şudur: John Lewis899 £ karşılığında 64GB’lık 11 Pro’ya sahip olan mükemmel bir teklif.

İşte şu anda en iyi iPhone 11 Pro fırsatları:

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

Apple artık satmıyor, ancak iPhone 11 Pro’yu aşağıdaki mağazalarda bulabilirsiniz:

Amazon / Argos / BuyMobiles.net / Carphone Deposu / Currys PC World / E2save / John Lewis / KRCS / Mobiles.co.uk / Doğrudan Cep Telefonları / Very.co.uk

Yine ABD’de aşağıdaki perakendeciler hala iPhone 11 Pro’yu taşıyor olabilir: Walmart, En iyi satın alım ve Hedef.

En iyi iPhone 11 Pro sözleşme fırsatları

Burada bazı cazip teklifler var, ancak sözleşme süresi boyunca ödeyeceğiniz fiyatın, telefonu Apple’dan satın alıp mevcut sözleşmenizi sürdürmenizden çok daha pahalı olabileceğini unutmayın.

Widget’ımız, iPhone 11 Pro için en yeni ve en iyi sözleşme tekliflerini bir araya getirir:

Daha fazla iPhone 11 Pro sözleşme anlaşması için aşağıdaki sağlayıcılara da göz atabilirsiniz:

Uygun Fiyatlı Cep Telefonları / BuyMobiles.net / BT / EE / Fonehouse / Giffgaff / iD mobile / Mobiles.co.uk / Doğrudan Cep Telefonları / O2 / Phones.co.uk / Gökyüzü / Tesco Mobile / Üç / bakire / Vodafone

ABD operatörleri arasında Verizon, Sprint, AT&T ve T-Mobile bulunur.

En iyi iPhone 11 Pro Max fırsatları

Son olarak, bu bölümde iPhone 11 Pro Max için en iyi SIM içermeyen ve sözleşmeli anlaşmaları paylaşıyoruz. Pro gibi, Pro Max de artık Apple tarafından satılmamaktadır, ancak diğer perakendecileri kontrol ederseniz yine de bir tanesine sahip olabilirsiniz.

Bir sözleşmeli anlaşma düşünüyorsanız, TCO’ya dikkatlice bakmanızı öneririz. Zaten memnun olduğunuz bir sözleşmeniz varsa, SIM içermeyen bir anlaşma muhtemelen finansal olarak daha mantıklı olacaktır.

En iyi SIM içermeyen iPhone 11 Pro Max fırsatları

Apple artık iPhone 11 Pro Max satmıyor, ancak sonunda Yenilenmiş Mağaza’da satışa çıkabilir. Piyasaya çıktığında, Apple bu telefonu 1.149 £ / 1.099 $ ‘dan fiyatlandırdı.

Bayiler bu iPhone’u bir süredir satıyor olabilir – ve aslında bir kısmı indirim yapıyor. Amazon’da bir mükemmel anlaşma şu anda, ancak ikinci el anlamına gelen ‘yenilenmiş’ olduğunu unutmayın.

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

Aşağıdaki mağazalarda iPhone 11 Pro Max için fiyatları kontrol edin: Amazon / Argos / BuyMobiles.net / Carphone Deposu / Currys PC World / E2save / John Lewis / KRCS / Mobiles.co.uk / Doğrudan Cep Telefonları / Very.co.uk

İPhone 11 Pro Max’i taşıyan ABD’li perakendeciler olağan şüpheliler: Walmart, En iyi satın alım ve Hedef

En iyi iPhone 11 Pro Max sözleşme fırsatları

Önceden yeni bir iPhone 11 Pro Max satın almak pahalı olabilir. Maliyeti yaymayı tercih ederseniz, bir sözleşme şüphesiz çekici bir seçenek olacaktır – ve bazı ağlar hala iPhone 11 Pro’yu sunuyor.

Yine de, sözleşme süresi boyunca ödeyeceğiniz fiyatın muhtemelen daha pahalıya mal olacağını unutmayın.

Kullanışlı widget’ımız, en iyi teklifleri mevcut olduklarında otomatik olarak toplar.

Aşağıdaki sağlayıcılardan iPhone 11 Pro Max sözleşme fırsatlarına da göz atabilirsiniz: Uygun Fiyatlı Cep Telefonları / BT / BuyMobiles.net / EE / Fonehouse / Giffgaff / Mobiles.co.uk / Doğrudan Cep Telefonları / iD mobile / O2 / Phones.co.uk / Gökyüzü / Tesco mobil / Üç / bakire / Vodafone

ABD’de Verizon, Sprint, AT&T ve T-Mobile’dan sözleşme planları alın.

İyi bir anlaşma nasıl bulunur (ve kontrol edilir)

İPhone 11’i satın almakla ilgileniyorsanız, hemen RRP’yi not edin ve herhangi bir tasarrufu bununla karşılaştırın. Bazı bayiler, tekliflerinin olduğundan daha iyi görünmesini sağlamak için 2019’daki orijinal fiyatı teklif edecek.

Bir anlaşma yapmayı düşünürken, yeni veya kullanılmış bir telefon alıp almadığınızı bildiğinizden emin olun. Ve eğer kullanılmışsa, durumu hakkında bulabileceğiniz her şeyi öğrenin: Apple’ın Yenilenmiş Mağazaörneğin, yeni bir pil ve kabuk ve tam bir garanti alın. EBay’deki bir satın alma için de aynısını söyleyebilir misiniz?

Bununla birlikte, anlaşma gerçek olamayacak kadar iyi görünüyorsa, satıcının veya mağazanın kimlik bilgilerini kontrol etmek özellikle önemlidir. EBay ve benzerleri için, önceki müşterilerden aldıkları puanlara dikkatlice bakın; web siteleri için TrustPilot kullanın.

Hangi iPhone’un sizin için doğru model olduğundan emin değilseniz, biraz yardım için iPhone satın alma kılavuzumuza bakın. Ayrıca, bir iPhone satın almak için en iyi zamanı ayrı ayrı tartışıyoruz – satın alma işleminizi yaptıktan kısa bir süre sonra yeni bir sürüme kapılmak istemiyorsanız önemli bir faktör.

İPhone 11’iniz için aksesuar sipariş etmek istiyorsanız, çantalarımıza göz atın.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/how-to/iphone-11-deals-3702013/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...