iPhone

Katlanabilir iPhone ‘En Erken 2023’te’ Piyasaya Sürülüyor

Etkileyici bir doğru tahmin geçmişine sahip bir ekran analistine göre, şirketin katlanabilir pazara girişini sabırsızlıkla bekleyen Apple hayranlarının bir süre daha beklemesi gerekecek.

Yazma sırasında AppleTrack’te hala kıskanılacak bir doğruluk derecesine sahip olan Ross Young – kuşkusuz sadece dokuz tahmine dayanarak – 2022’de büyük ekran hikayeleri olmasını umduğu şeyin bir özetini yayınladı. list, “Katlanabilir Apple”ın “En erken 2023’e kadar beklenmiyor, 2024 daha olası” olduğunu belirtiyor.

Young’ın referanslarına sahip bir kaynaktan gelen bu, birçok potansiyel müşteri için hayal kırıklığı yaratacaktır.

Klasik Apple tarzında, akıllı saatlerden 5G telefonlara kadar çeşitli ürün kategorileri ile geçmişte olduğu gibi muhtemelen stratejisini çizerek ve doğru anı bekleyerek katlanabilir pazarını uzak tuttu. Ancak ilk katlanan iPhone’un en azından makul ölçüde yakın olacağı umudu vardı: Geçen yıl Apple’ın böyle bir cihaza prototip aşamasında sahip olduğunu ve hatta çok sayıda katlanabilir ekran sipariş ettiğini bildirmiştik. Bu yılın başlarındaki raporlar, LG’nin nihai ürün için bu ekranları sağlamak üzere kaydolduğunu öne sürdü.

Artı tarafta, kimsenin katlanabilir bir iPhone’a ihtiyacı olmadığı söylenebilir ve belki de Apple’ın enerjisini mobil işinin diğer alanlarına odaklaması daha iyi tavsiye edilir.

Katlanabilir iPhone haber merkezimizde en son söylentileri takip edebilirsiniz. Bununla birlikte, bunların tümü uzun vadeli geleceğe bakıştır ve 2023’ten daha erken bir iPhone satın almak isteyenler, en iyi iPhone fırsatlarından oluşan topluluğumuzdaki en düşük fiyatları kontrol etmelidir.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/foldable-iphone-2023-3811796/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...