Apple

İPhone 13’ü unutun: 2021 için planlanan küçük ‘iPhone 12s’ güncellemesi

Geçmişte Apple, tam sayı iPhone güncellemeleri (iPhone 4, 5 ve 6 gibi) ile daha az çarpıcı S güncellemeleri (iPhone 4s, 5s ve 6s gibi) arasında geçiş yapmak için kullanılırdı. En büyük tasarım ve teknoloji değişikliklerinin eski telefon sınıfı için ayrıldığı, S güncellemelerinin ise bir önceki yılın modeline göre daha temkinli iyileştirmeler olduğu anlaşıldı.

Apple, 2015’te bu stratejiyi geride bırakmış görünüyordu: 6s, duyurduğu son S sınıfı güncellemeydi. Sonraki yıllarda şirket daha az mütevazı davranarak, sonraki tüm iPhone’ların tam sayı artışını hak ettiğinde ısrar etti ve hatta bir durumda, sayıyı tek bir adımda 8’den 10’a (veya X) ileri itti.

Ancak söylentiler, S stratejisinin 2021’de bir geri dönüş yapacağını öne sürüyor. En son rapor, iPhone 12’yi iPhone 13 yerine 12’lerin takip edeceğini ve bu daha muhafazakar markalaşmanın dramatik bir eksiklikle yansıtılacağını öngörüyor. değişiklikler: tasarım iPhone 12 ile aynı olacak ve kamerada da büyük bir değişiklik beklememelisiniz.

Bu sadece analistlerin spekülasyonu değildir; Bloomberg’e göre, Apple’ın kendi mühendisleri kendi aralarındaki bir sonraki telefona S versiyonu diyorlar. Elbette bu, Apple’ın endişeyi olabildiğince uzun süre ertelemek için bir hile olabilir, ancak bir sonraki telefonun markasının güçlü bir göstergesi gibi görünüyor.

Neden 13’ü (veya 12’leri) beklemek hala buna değer

Yine de, umut için her zaman bir neden vardır. Sonuçta, Apple’ın insanları iPhone 12s / 13’ü almaya ikna etmesi gerekiyor ve yine de rakiplerin uzun süredir sunduğu ve iPhone 12’de biraz beklendiği bazı yeni özelliklerin ortaya çıkacağını düşünüyoruz.

Örneğin, söylentiler, 2021 iPhone’un Samsung Galaxy S21 gibi birçok Android akıllı telefonda olduğu gibi ekranına gömülü bir parmak izi sensörüne sahip olacağını öne sürüyor. Bu, Face ID’ye ek olarak kurulacak ve mevcut pandeminin maske gereksinimleri göz önüne alındığında özellikle faydalı olacaktır. Çentik de biraz daha dar olmalıdır.

Ayrıca en azından Pro modellerin ekranının bu yıl 120 Hz yenileme hızını desteklemesini bekliyoruz.

En son sızıntılar ve spekülasyonlar için, düzenli olarak güncellenen iPhone 13 haber merkezimizi ziyaret edin – bu söylenti devam ederse bir noktada yeniden adlandırmamız gerekebilir. Öte yandan, mevcut menzil ile daha çok ilgileniyorsanız, en iyi iPhone teklifleri toplamamıza gitmelisiniz.

Macwelt’

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

[ad_2]
Kaynak

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...