iPhone

iPhone 13 Pro, Gelişmiş Ultra Geniş Kameraya Sahip Olacak


screenshot

Günümüzün iPhone 12 telefonlarındaki ultra geniş açılı kamera, otomatik odaklama yerine sabit bir odaklama özelliğine sahip ancak bu durum 2021 sonbaharında değişebilir. Bununla birlikte, her 2019 ve 2020’nin sonlarında iPhone’da görünen ultra geniş lensin kendisinin aksine, bu yükseltme yalnızca Pro modelleriyle sınırlı olacaktır.

MacRumors tarafından aktarılan, bilgili analist Ming-Chi Kuo’nun yeni bir raporuna göre, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max’in her ikisi de yükseltilmiş bir ultra geniş açılı kameraya sahip olacak. Sabit odak yerine otomatik odaklama, özneye olan mesafeden bağımsız olarak daha keskin görüntüler sağlamalıdır.

Düşük ışıklı ortamlarda daha iyi performans gibi daha fazla kamera geliştirmesi de bekleniyor. Yükseltmeleri ayrıntılı olarak iPhone 13’ün yeni kamera özelliklerine yönelik kılavuzumuzda okuyabilirsiniz. Kuo ayrıca Apple’ın, iPhone 14 olduğu varsayılan model için 2022 yılına kadar dört iPhone modelinin tümüne otomatik odaklamalı ultra geniş açılı kamera getirmeyi planladığını belirtiyor.

2022’de beklenen duyurularla ilgili bir bölüm de dahil olmak üzere en son söylentileri iPhone 13 haber merkezimizde yakalayın. Veya en iyi iPhone fırsatlarına yönelik kılavuzumuzla güncel bir modelde pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-13-pro-ultra-wide-camera-3806144/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...