iPhone

iPhone 13: Daha Küçük Notch İçin Daha Fazla Kanıt

2021’in sonlarına doğru piyasaya sürülen yeni iPhone’larda çentiğe ne olacağı konusunda birçok farklı öneri var. Bazıları bunun aynı kalacağını söylüyor; küçülecek diğerleri; ve yine de diğerleri bunun tamamen ortadan kalkacağını düşünüyor.

Mart ayının sonlarına doğru MacRumors, yaklaşmakta olan üç iPhone modelinin ön panellerini gösterdiği iddia edilen bir fotoğraf yayınladı. Bunlar, iPhone 12’ye kıyasla iPhone 13’teki çentiğin daha küçük olacağına işaret ediyor gibiydi.

Mac'ten iPhone 13 daha küçük çentikli fotoğraflar

Şimdi Japon sitesi Macotakara, çentiğin tam boyutlarını tahmin ederek daha spesifik iddialarda bulundu – ve bu, çentiğin önemli ölçüde daralacağını (34,83 ​​mm genişlikten 26,80 mm’ye düşerken) 5,3 mm ila 5,35 mm.

Bu, sensörlerin biraz yeniden karıştırılmasını gerektirir: öne bakan kamera sola hareket ettirilirken, hoparlör / mikrofon hafifçe yeniden konumlandırılır.

Tamamen çentiksiz bir iPhone için can atıyorsanız, en az bir buçuk yıl daha beklemeniz gerekecek gibi görünüyor.

En son söylentiler için iPhone 13 haber merkezimizi ziyaret edin. Sonbaharı bekleyemezseniz, en iyi iPhone fırsatları için rehberimizle bugün bir pazarlık yapın.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-13-smaller-notch-3803362/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
Teknik destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada.
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?