iPhone

iPhone 13 Bilinmeyen Özellikler

iPhone 13 Bilinmeyen Özellikler Apple, iPhone 13’ün teknik özelliklerini henüz resmi olarak açıklamadı, ancak şirket yeni Pro tarzı telefonları çoktan tanıttı. Bu yeni cihazlarda bir Super Retina XDR ekran ve Pro Motion bulunur, ancak daha büyük ekran pazarında tekel değildirler. Samsung’un Galaxy S21 Ultra ve OnePlus’ın 9 Pro’su da göz kulak olmaya değer. Bu sonbaharda bu cihazların bir incelemesini yapacağız, bu nedenle kapsamımız için bizi izlemeye devam edin.

 

iphone 14 pro max tanitildi iste fiyati ve ozellikleri destekappleiPhone 14, iPhone 13’te bulunan aynı A15 Bionic çipe sahip olacak, ancak söylentiler RAM’in yükseltileceğini belirtiyor. Bu RAM yükseltmesinin daha hızlı bir LPDDR5 tipi olması bekleniyor. Apple, A16 Bionic çipini yeni Pro serisi için ayırmaya devam etse de, iPhone 14, 13’lerle aynı işlemciye sahip olacak. İşlemcideki fark büyük olasılıkla donanım ve yazılımı etkileyecek olan yazılım güncellemelerinden kaynaklanmaktadır.

Apple’ın ayrıca tüm iPhone 13 modellerine bir LiDAR sensörü eklemesi bekleniyor. Şirketin tüm iPhone 13 modellerinde LiDAR sensörü sunması bekleniyor ancak bunun garantisi yok. Şirket, bu özelliği daha sonraki modellerde sunmayı tercih edebilir. Şirket bunu yapmaya karar verirse, bu diğer özelliklerin pahasına olabilir. iPhone 13, üç farklı depolama katmanında satışa sunulacak. iPhone 13, dört GB RAM’e sahip olacak olsa da pil kapasitesi bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...