iPad

İPad Pro’nun ‘Gelecek Salı’ Lansmanı İçin ‘Etkinlik Yok’

LeaksApplePro’nun en son tweetine inanılırsa, önümüzdeki hafta yeni bir iPad Pro ve Magic Keyboard dahil olmak üzere bir dizi yeni Apple ürünü piyasaya sürülebilir.

Görünüşe göre AirTag’ler ertelendi (tekrar). Apple TV’den söz edilmiyor.

Leaker @LeaksApplePro, yeni iPad Pro’nun 13 Nisan Salı günü piyasaya çıkacağını dahili kaynaklardan öğrendiğini iddia ediyor. Ancak Apple, güncellenmiş tableti bir bahar etkinliğinde sunmak yerine, yeni cihazı basit bir basın bülteni ile duyuracak.

Apple ayrıca iPad klavyesinin yeni neslini de piyasaya sürecek – Magic Keyboard.

Sızıntıya göre, AirTag’ler (bir yıldan fazla bir süredir piyasaya sürülmeye hazır olduğu söylenen) tekrar ertelenecek. Şu anda Apple’ın Bluetooth izleyicisi için alternatif bir tarih yok.

İPad Pro güncellemesinin gecikmesi çok uzun. Apple, Eylül 2020’de iPad Air’in dördüncü neslini, önemli ölçüde daha yeni çipi (A12Z yerine A14) ve diğer iyileştirmelerle piyasaya sürdüğünde, iPad Pro, onu daha ucuz iPad Air’den ayırmak için yalnızca üçlü kamerası ve LiDAR sensörüne sahipti. Bu nedenle, müşterilerin şu anda iPad Pro’yu satın almaları için çok az teşvik var.

Önerilen tarih – tatillerin olmadığı beş günlük bir çalışma haftasında bir Salı – makul görünüyor, Apple genellikle açılış notlarını Salı günü tutar ve genellikle Salı günü basın bültenleri yayınlar.

@LeaksApplePro’nun ne kadar güvenilir olduğunu bilmiyoruz. Twitter profili, Temmuz 2020’den beri var. Aralık başında, 8 Aralık için A12Z yonga ve 128 GB depolama alanına sahip yeni bir Apple TV öngördü. Bunun yerine Apple, o gün AirPods Max’i duyurdu. Ayrıca, başka bir yanlış tahmin olan Mart için üçüncü nesil AirPod’ları da tahmin etti.

Apple’ın Nisan ayında neleri piyasaya süreceğini buradan okuyun: Nisan 2021’de piyasaya sürülecek yeni Apple ürünleri.

Macwelt’ Karen Haslam tarafından tercüme.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...