iPad

En İyi Mac Temizleyici 2022: Mac’inizi Hızlandırın ve Depolamayı Yeniden Kazanın


mac cleaner tools

Temiz süpürme bahislerinde ağır bir vurucu, MacPaw’dan CleanMyMac X’tir. Bir Mac için bir yıllık abonelik için 34,95 £/39,95 $’dır, ancak şu anda indirimli olarak genellikle 30 £/30 $ civarında indirim yapılmaktadır. Bir aboneliğe girmek istemiyorsanız, yazılımı biraz daha yüksek bir fiyata doğrudan satın alabilirsiniz.

Bu popüler yardımcı program, gereksiz ve gereksiz önbellek dosyalarını silecek bir dosya temizleyici, optimizasyon ve bakım araçları, bir uygulama kaldırıcı (böylece uygulamanın Mac’inizin etrafına saçtığı tüm dosyaları silersiniz) dahil olmak üzere bir dizi faydalı aracı tek bir pakette toplar. ) ve bir kötü amaçlı yazılım kaldırıcı.

Çeşitli işlevler sunan basit bir düzene sahiptir. Bunlar, kalıcı olabilecek geçici dosyaları kaldırarak alanı optimize eden, ayrıca gereksiz uygulama öğelerini azaltan ve kaldırmalardan sonra geride kalan olasılıkları ve sonları ortadan kaldıran genel bir sistem temizliğini içerir.

Ayrıca, sisteminizi yavaşlatabilecek boşlukları ve başıboşları kaldırmak ve temizlemek için Fotoğraflar, Müzik ve Posta klasörlerinizde arama yapma olanağı da vardır.

CleanMyMac, uygulamaları temiz bir şekilde kaldırmak, çeşitli uzantıları kaldırmak, disk performansını iyileştirmek ve kimsenin canlandırmasını istemediğiniz dosyaları dijital olarak parçalamak için birkaç ek araç sunan kapsamlı bir pakettir.

Big Sur’u yüklemek için çok sayıda dosyayı silmek zorunda kaldığımızdan beri CleanMyMac kullanıyoruz, en sevdiğimiz özelliklerden biri, aracın ekranın üst kısmındaki menüde yer alması ve böylece basit bir genel bakış görebilmemizdir. Bu, RAM azaldığında belleği boşaltmak için basit bir tek tıklama işlemi anlamına gelir.

Tüm bu işlevsellik olsa ücretsiz gelmiyor. Mac App Store’da ücretsiz deneme sürümü mevcuttur ve
MacPaw’ın web sitesi, ancak uygulamayı yalnızca maksimum 500 MB’a kadar olan dosyaları kaldıracak şekilde kısıtlar – ve dosyaları silmenin ortasında uygulama için lisans ücretini ödemenizi ister. Bu sınırlı sürümü indirebilir ve Mac’inizi tarayarak, uygulamayı satın almaya karar vermeden önce şu anda ne kadar alan kazanabileceğinizi görebilirsiniz.

Önce önceki kurulum devre dışı bırakıldığı sürece, lisans yeni bir makineye aktarılabilir.

MacPaw şu anda öğrenciler için %30 indirim uyguluyor – üniversite e-posta adresinizi gönderin ve bir indirme kodu alın
burada.

Kaynak: https://www.macworld.com/article/673271/best-mac-cleaner-2022-cleanmymac-vs-apps-to-clean-your-mac.html

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...