iPad

Anlaşma: Şu anda Amazon İngiltere’de iPad Air’de 210 £ tasarruf edin

Dördüncü nesil iPad Air, Air markalı tablet için ileriye doğru atılmış büyük bir adımı temsil ediyor ve yeniden tasarlanmış bir form faktörü, Apple Pencil ve Magic Keyboard desteği ve Face ID’si olmamasına rağmen iPad Pro’ya her zamankinden daha yakın hale getiriyor. , bir Apple ürünü için bir ilk olan Güç düğmesine yerleşik Touch ID’ye sahip. Ne yazık ki, tüm bunlar dördüncü nesil iPad Air’in öncekinden çok daha pahalı olduğu anlamına geliyordu – ancak Amazon’dan gelen bir anlaşma her şeyi değiştiriyor.

Görüyorsunuz, Amazon İngiltere şu anda Wi-Fi ve hücresel özelliklere sahip üst düzey 256GB iPad Air’i sadece 649 £ karşılığında sunuyor ve 859 £ RRP’den 210 £ indiriyor. Anlaşmayı buradan al. Hala birinci sınıf bir tablet olmasına rağmen, çok daha uygun fiyatlı ve önceki nesil eşdeğerinden daha ucuz. Anlaşma, yalnızca stokların dayandığı ve muhtemelen hızlı bir şekilde tükeneceği gümüş varyantta mevcuttur, bu nedenle ilgileniyorsanız hızlı olun.

Tek yakalama? Amazon’daki birçok ürünün aksine, ertesi gün iPad Air’e ulaşmayacaksınız. Bunun yerine, iPad Air şu anda 19 Eylül 2021’de teslim edilecek. Beklemeye aldırmazsanız, etkileyici bir orta sınıf tablette mükemmel bir tasarruf.

2020’nin sonlarında piyasaya sürülen iPad Air’i incelediğimizde, iPad Pro deneyimine ne kadar yakın olduğuna şaşırdık.

iPad Air 4’te bulunan birinci sınıf tasarım, aksesuar desteği ve işlem gücünden çok etkilendik ve “şimdi iPad Pro için sınırlı sayıda niş durum dışında bir durum oluşturmanın zor olduğunu ve biz de bunu yapardık. lüks bir tablet için pazardaki çoğu insanın parasını biriktirmesini ve bunun yerine bunu almasını tavsiye ediyor.”

Buraya biraz geç geldiyseniz ve iPad Air Amazon’da tükendiyse, bir Apple tabletinde pazarlık yapmak için en iyi iPad fırsatlarından oluşan küratörlü listemize bir göz atmanızı öneririz. Özellikle Air’i düşünüyorsanız, en iyi iPad Air fırsatları.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/ipad-air-deal-amazon-uk-3807852/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...