iPad

Geleceğin iPad Pro ’15 inçlik Dev Bir Ekran Almak İçin’

Yeni raporlara göre Çinli elektronik üreticisi BOE, dizüstü bilgisayarlar, otomobiller ve tablet gibi dokunmatik ekranlı cihazlar için daha büyük OLED paneller üretmeye başlamayı planlıyor. Bu, Apple’ın en üst düzey iPad’lerinin hayranları için büyük önem taşıyabilir.

Kore haber sitesi The Elec (MacRumors aracılığıyla) tarafından alıntılanan kaynaklara göre, ekranların 15 inç’e kadar ölçtüğü ve iPad Pro’nun gelecekteki modellerinde kullanılabileceği söyleniyor. Bu, Apple’ın 2015’teki ilk iPad Pro’dan bu yana 12.9 inç ile sınırlandırılan tablet serisi için ekran boyutunda büyük bir adım atılmasını temsil ediyor.

Geçmişte daha büyük bir iPad Pro modeliyle ilgili söylentiler ortalıkta dolaşıyordu: Geçen yaz Apple’ın 14’ü 16 inç ekranlı modelleri zaten test ettiği iddialarını ele almıştık; bu, analist Mark Gurman’ın coşkuyla “birçok insan için mükemmel cihaz” olarak tanımladığı bir form faktörü. ben” ve tahmin edilen “tablet ve dizüstü bilgisayar arasındaki çizgileri bulanıklaştırmaya devam edecek”.

Ancak çoğu analiste göre bunun gerçekleşmesi için bir veya iki yıl daha geçmesi muhtemel. Aslında, yeni BOE açıklamaları, üreticinin “teknolojinin zorluğu nedeniyle” yeni OLED panellerini ticarileştiremeyebileceği uyarısını taşıyor, diyor Elec.

Başka bir deyişle, Apple’ın bu yılki yükseltmede boyut tavanı olarak 12.9 inç ile kalmasını bekleyin. Yaklaşan modeller, şirketin Mart veya Nisan aylarındaki bahar etkinliğinden hemen sonra gelebilir.

Daha büyük boyutlarına ek olarak, yeni ekranların mevcut iPad modellerinde kullanılan panellerden daha yüksek parlaklık sunduğu da anlaşılıyor. Bu, yaratıcı profesyonel kullanıcıların – elbette Pro serisinin hedef pazarının – takdir edeceği bir şeydir.

Dev iPad’in gelmesini beklemeyi tercih etmiyorsanız, en iyi iPad fırsatlarını içeren mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/future-ipad-pro-giant-15in-screen-3812237/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...