Apple

Gurman: Apple Hayranları ‘Güçlü Gösterim’ İçin 2022’ye Kadar Beklemeli

Jon Prosser, yeni bir Apple Watch ile ilgili tahminlerinin neden gerçekleşmediğine dair teorilerle kendisini haklı çıkarırken, Bloomberg’den Mark Gurman hafta sonu bülteninde 2022’ye bakıyor.

2021 yılı henüz bitmedi, ancak Gurman hemen hemen bunu yazıyor ve Power On bülteninde 2022’ye odaklanıyor (hem ücretsiz hem de abonelik sürümü var), bunun Apple donanım yeniden tasarımları için heyecan verici bir yıl olacağını öne sürüyor.

Gurman, 2022’de yalnızca bir değil üç yeni Apple Watch modeli olabileceğini iddia ediyor. “Daha düz kenarlı tasarım bu yıl gerçekleşmediyse” yine de olabileceğini belirtti. “Şirket açıkça her şey yolunda görünüyor – onları iPhone ve iPad’de gösteriyor – ve eminim portföy genelinde daha fazla tutarlılık istiyorlar” diye yazıyor.

Ancak gelecek yıl yeniden tasarım görebilecek olan yalnızca Apple Watch değil, Gurman ayrıca Mac Pro, MacBook Air, AirPods Pro ve iPad Pro’dan da bahsediyor.

2022 ayrıca bize Apple’ın Karma Gerçeklik başlığına (AR ve VR’yi birleştiren) ilk bakışı verebilir.

Ve 2022’nin ötesine baktığımızda, söylentilere göre katlanabilir iPhone ve HomePod/Apple TV kombinasyonunu görebiliriz.

Gurman, Apple Watch 7 tasarımıyla ilgili tahminleriyle ilgili olarak ne olduğundan bahsetmiyor ve Apple’ın planlarını son dakikada değiştirdiğini öne sürmüyor – Prosser’ın temel olarak inandığı şey bu (okuyun: Apple Watch 7 neden yapmadı? sızıntıları eşleştirin: Prosser’in komplo teorisi).

Gurman dikkatini 2022’ye çevirmiş olabilir, ancak bu Apple’ın 2021 ile işinin bittiği anlamına gelmiyor. Yıl sonundan önce Apple Silikonu (muhtemelen M1X çipi) ve revize edilmiş AirPod’ları olan yeni bir MacBook Pro görmeyi bekliyoruz.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/gurman-stronger-showing-in-2022-after-incremental-apple-event-3808557/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...