mac

Bloomberg: Yeni MacBook Pro Bu Sonbaharda Piyasaya Sürülecek

Birçok Apple hayranı, şirketin yeni nesil MacBook Pro’yu Haziran başında WWDC’de duyuracağını umuyordu, ancak bu olmadı; sonunda olayın tamamen donanımsız olduğu ortaya çıktı. (Yeni AirPod’lar başka bir hayal kırıklığı yaratan eksiklikti.) Ancak son raporlar, dizüstü bilgisayarın hala üretim aşamasında olduğunu ve 2021’in sonundan önce bizimle olacağını gösteriyor.

Mükemmel bir doğru tahmin kaydına sahip olan Bloomberg’den Mark Gurman, yeni MacBook Pro’nun bazı uzmanların önerdiği gibi yaz aylarında daha sonra ortaya çıkmayacağını, ancak Apple için “tüm dikkatin sonbaharda” olduğunu iddia ediyor. Bu, Amerikalı olmayan okuyucular için sonbahar anlamına gelir.

Gurman ayrıca, önümüzdeki haftalarda Apple’dan pek fazla haber olmayacağını iddia ediyor – bunu Apple bu yaz sıkıcı olacak makalemizde daha ayrıntılı tartışıyoruz – ancak yeni MacBook Pro, bizi yavaştan devam ettirmek için yeterince heyecan verici bir olasılık. aylar. Bu konuda, tamamen yeniden tasarlanmış yeni MacBook Air, 2022’ye kadar gelmeyebilir.

Gurman, Apple duyurularının her zaman yoğun olduğu sonbahara işaret eden tek kişi değil. Bir MacBook Pro’nun Eylül ve Kasım ayları arasında bir süre piyasaya sürülmesi bu nedenle oldukça iyi bir bahis.

Yeni MacBook Pro merkezimizde en son söylentileri takip edebilirsiniz. Ancak sonbaharda hala bir yol var ve o zamandan önce yeni bir dizüstü bilgisayar satın alması gerekenler, en düşük fiyatı aldıklarından emin olmak için en iyi MacBook Pro fırsatlarını incelemeli.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-macbook-pro-3806156/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...