mac

Birden Fazla İpucu WWDC’de Yeni MacBook Profesyonellerine İşaret Ediyor

Dün gece Twitter’da Apple’ın WWDC 2021 davetiyesindeki ‘gizli mesajların’ önemi hakkında çılgın spekülasyonlar vardı. Bunlar yemek, uyku ve yeni bir MacBook Pro ile ilgili duyuruları işaret ediyor gibi görünüyor.

Apple’ın davetleri genellikle yaklaşan duyurular hakkında ipuçları içerir ve ipuçlarını deşifre etmek, internet uzmanları ve Apple hayranları için popüler bir eğlencedir.

Jane Manchun Wong görüntüyü yansıttı ve soldaki kadının gözlüğünde görünen unicode parçacıkları çevirdi:

Bunun yemek yeme ve uyuma kısımlarını ayrıştırmak zordur: Apple Watch için kan şekeri ölçümü ve uyku takibine atıfta bulunabilir ya da biraz kasvetli olan “Ye, uyu, Apple ürünlerini kullan” dizisindeki ilk iki aşamayı temsil edebilir. Ancak üçüncüsü, yeni bir MacBook için çok net bir ipucu.

Davetiyede, bir MacBook’u açan ve şaşkın görünen üç Memoji karakterini gösteren küçük bir animasyon var, birkaç Twitter kullanıcısı da yeni bir makinenin piyasaya sürüldüğünü ima ediyor olarak yorumlanabilir.

Birkaç saat sonra Jon Prosser, WWDC 2021’de yeni bir MacBook Pro’nun piyasaya çıkacağını “doğrulayabileceğini” tweetledi.

Prosser’ın isabetli bir sicili var – AppleTrack şu anda ona% 78.1’lik bir söylenti doğruluğu veriyor – ancak son birkaç yılda çok büyük aramaları doğru bir şekilde yaptı.

Dahası, tahmini kanıtlarla örtüşüyor. WWDC davetindeki ipuçlarının yanı sıra Apple, Mac donanımını (öncelikle yazılım odaklı) Haziran ayı toplantısında sık sık piyasaya sürdü: WWDC makalesinin geçmişine bir bakış, bunun 2009, 2012, 2013, 2017 ve 2019’da gerçekleştiğini gösteriyor. Ve daha büyük 16 inç MacBook Pro Kasım 2019’da çıktı, bu da bir güncelleme için geciktiği ve ciddi bir M serisi işlemciye ihtiyaç duyduğu anlamına geliyor.

Ancak Apple, bazı küçük 13 inç modellerini de güncelleyebilir. M1 çipini almak için geçen sonbaharda güncellenen olanlar giriş seviyesi özelliklerdi, ancak şirket hala 2GHz Intel işlemcilere sahip iki tane daha pahalı 13 inç model satıyor; bunlar muhtemelen M1X yongaları ve 14 inç ekranlar alacaktır.

Yeni 14 inç MacBook Pro ve yeni 16 inç MacBook Pro merkezlerimizde gelecek modelle ilgili tüm söylentileri yakalayabilir ve WWDC 2021 makalemizde Apple’ın yaz fantezisi hakkındaki en son bilgileri okuyabilirsiniz. Mevcut aralıkla daha fazla ilgileniyorsanız, en iyi MacBook Pro fırsatları için kılavuzumuzda en düşük fiyatları bulun.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price Tercümesi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/clues-new-macbook-pro-wwdc-3804912/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...