iPhone

Bir Değil İki Yeni iPhone SE Modeli Geliştirme Aşamasında

Nisan 2020, eski güçlü iPhone 8’in yerini alan 4.7 inçlik bir bütçe modeli olan ikinci nesil iPhone SE’nin lansmanını gördü. Hemen popüler oldu ve küçük ve nispeten ucuz iPhone’ların hayranları o zamandan beri devam filmini bekliyor.

Bu hayranların daha fazla beklemesi gerekmeyebilir. Analist Ming-Chi Kuo’nun yeni bir raporuna göre, üçüncü nesil iPhone SE, 2022 baharında piyasaya sürülecek ve bu, çok sayıda önceki raporla uyumlu.

Şu anda çok az ayrıntı biliniyor, ancak büyük olasılıkla daha güçlü bir işlemci (A14 veya A15), 3GB RAM ve 5G desteği bekleyebiliriz. Umarım kameralar da geliştirilir.

Ve daha ilgi çekici bir şekilde Kuo, Apple’ın aynı anda daha büyük bir ekrana ve diğer yükseltilmiş özelliklere sahip olacak ve 2023’te piyasaya sürülecek olan dördüncü nesil model üzerinde çalıştığını iddia ediyor. Bunun iPhone SE Plus olarak adlandırılması muhtemel görünüyor. bu proje, yakın modelden daha spekülatif.

“Apple’ın 2023’te öncekinden daha büyük bir ekrana sahip yeni bir iPhone SE piyasaya sürmesini bekliyoruz. [early 2022] SE’nin 4,7 inç ve 4 GB bellek desteği (3 GB’a karşı [early 2022] SE),” diye yazıyor Kuo (MacRumors aracılığıyla). “Luxshare-ICT’nin 2023 iPhone SE için NPI tedarikçisi olacağını tahmin ediyoruz.”

Geçmişte, iPhone XR tabanlı bir tasarım söylentileri vardı, ancak Apple’ın iPhone 8 tabanlı eski tasarıma bağlı kaldığına dair artan göstergeler var.

Yeni iPhone SE hub’ımızı inceleyerek en son söylentileri yakalayabilirsiniz. Gelecek yıla kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatları kılavuzumuzla mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/two-new-iphone-se-models-3811609/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...