Genel

Apple Teknolojileri Aple store

AppleStore SantaMonica

APPLE STORE

Tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı, Apple Store ve çevrimiçi hizmetler tasarlayan, geliştiren ve satan bir teknoloji şirketidir. Şirket 1976 yılında Steve Jobs, Steve Wozniak ve Ronald Wayne tarafından kuruldu ve merkezi Cupertino, California’da bulunuyor. Apple, en çok Mac ve MacBook gibi kişisel bilgisayar serilerinin yanı sıra iPhone ve iPad gibi popüler mobil cihazlarıyla tanınır. Şirket ayrıca Apple Watch, AirPods ve Apple TV’nin yanı sıra App Store, iCloud ve Apple Music gibi çevrimiçi hizmetler de dahil olmak üzere bir dizi başka ürün ve hizmet sunuyor. Bu hizmetlerin en başında apple servis hizmeti gelmektedir. Macbook, ipad, imac gibi cihazlarınızın bakım ve onarımı yapılmaktadır. Tüketici ürün ve hizmetlerine ek olarak, Apple’ın kurumsal müşteriler için ürün ve çözümler sunan bir iş bölümü de vardır. Şirket, yenilikçilik konusunda bir üne sahiptir ve tasarım ve kullanıcı deneyimine verdiği önemle tanınır. Apple, güçlü bir marka varlığına sahiptir ve dünyadaki en değerli ve etkili şirketlerden biridir.

Apple Store web sitesi (www.apple.com/store), çevrimiçi olarak ürünlere göz atmanıza ve satın almanıza ve ayrıca Apple tarafından sunulan farklı ürünler ve hizmetler hakkında bilgi bulmanıza olanak tanır. Web sitesini, yakınınızdaki bir Apple Store konumunu bulmak ve cihaz onarımları ve desteği gibi mağaza içi hizmetler için randevu ayarlamak için de kullanabilirsiniz.

Apple Mağazaları, Apple, Inc.’in sahibi olduğu ve işlettiği perakende satış yerleridir. Genellikle alışveriş merkezlerinde ve diğer yüksek trafikli alanlarda bulunurlar ve Apple ürünlerinin satışı, teknik destek ve kişisel hizmetler de dahil olmak üzere çeşitli ürün ve hizmetler sunarlar. Eğitim. Apple Store’larda genellikle en son Apple ürünlerinin etkileşimli gösterimleri ve tanıtımlarının yanı sıra müşteriler için atölye çalışmaları ve etkinlikler yer alır.

Apple Store web sitesine ve fiziksel satış noktalarına ek olarak Apple, web sitesi ve telefon, e-posta ve sosyal medya gibi çeşitli diğer kanallar aracılığıyla da çevrimiçi müşteri desteği sunar.  yaşıyorsanız  Ürünle ilgili sorular, teknik destek ve diğer sorunlarla ilgili  apple bilgisayarlarınız da performans düşüklüğü yaşıyorsanız  macbook  servisi hizmetine başvuru yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...