iPhone

Apple, iPhone 12 Serisi İçin MagSafe Pil Paketini Piyasaya Sürüyor

Dün Apple, MagSafe manyetik kablosuz şarj standardını temel alan yeni bir pil paketini piyasaya sürdü. 12 serisi iPhone’lardan herhangi birine manyetik olarak bağlanacak ve şarj olacak pilin maliyeti £99/$99.

Yeni pil paketi 11.13Wh kapasiteye sahip. 12 mini (8,57 Wh dahili kapasiteye sahip) veya 12 veya 12 Pro (her ikisi de 10,78 Wh) sahibiyseniz, cihazınızın beklenen pil ömrünü iki katından fazlasına çıkarmalısınız. 14.13Wh iPhone 12 Pro Max’in sahipleri bile, şebeke gücünden uzakta uzun ömürlülüğünde önemli bir artış bekleyebilir.

Hisse senedi tutuyor gibi görünüyor. ABD sitesinde, bu yazı yazılırken 5-7 iş günü arasında bir nakliye tahmini görüyoruz; İngiltere sitesi 23-27 Temmuz’u biraz daha uzun bir bekleme olarak tahmin ediyor. İsveçli meslektaşlarımıza pil takımını 22 ile 26 Temmuz arasında beklemeleri söylendi, bu nedenle tahminler mağazaya göre açıkça değişiyor.

iOS 14.7 veya üzeri bir sistem gereksinimi olduğunu unutmayın (bu destek makalesinde açıklanmıştır), bu nedenle pil takımını kullanabilmek için iPhone’unuzu güncellemeniz gerekebilir.

Üçüncü taraf taşınabilir pillerin Apple’ın kendi tekliflerinden daha düşük bir fiyata bulunabileceğini de gözlemlemeye değer. Daha fazla seçenek için en iyi iPhone pil kutularına ve en iyi iPhone pil paketlerine yönelik kılavuzlarımıza göz atın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/magsafe-battery-pack-3806598/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...