iPhone

iPhone 13 ‘2021 Eylül Sonu’ Satışa Çıkacak

İPhone 13’ün piyasaya sürülmesine yaklaşık altı ay kala, uzmanların neler bekleyebileceğimize dair iyi bir genel fikirleri var, ancak ayrıntılar yarım kalıyor. Örneğin, yeni telefonların hangi ayda piyasaya çıkacağını bile bilmiyoruz – ancak bir analist şimdi başını korkuluğun üzerine koyup bir öngörüde bulundu.

Dan Ives’in MacRumors tarafından aktarılan yeni bir raporuna göre, bu sonbahar iPhone modelleri muhtemelen Eylül sonunda satışa çıkacak.

Apple, alışılmış olarak Eylül ayında yeni iPhone modellerini piyasaya sürüyor, ancak geçen yılki iPhone 12 ve iPhone 12 Pro 23 Ekim’de piyasaya sürülürken, iPhone 12 mini ve iPhone 12 Pro Max 13 Kasım’a ertelendi.

Elbette, özellikle devam eden salgın bileşen sıkıntısına yol açtığı için bu yıl da gecikme riski var. Ancak Ives, en çok birkaç haftalık bir gecikme olacağını düşünüyor.

İPhone 13 haber merkezimizde en son sızıntıları ve söylentileri yakalayın. Yeni bir telefon için altı ay bekleyemiyorsanız, en iyi iPhone fırsatları için rehberimize bakın ve mevcut bir model için bir pazarlık yapın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...