iPad

Apple Exec ‘Rakip Uygulamalarını Vurgulamak İstemedi’

Epic Games ve Apple arasındaki dava ilerledikçe, bazen utanç verici dahili konuşmaların ifşaları yoğun ve hızlı gelmeye devam ediyor. Örneğin geçen hafta, Apple’ın Netflix ile benzer bir anlaşmazlıkta şaşırtıcı derecede yumuşak bir yaklaşım benimsediğini öğrendik.

En son grup, 2016’dan iki Apple çalışanı arasında, çalışanlardan birinin (sohbetin bir parçası olmayan) App Store yöneticisi Matt Fischer’in tanıtılan bir koleksiyonda öne çıkan rakiplerin uygulamaları hakkında “son derece güçlü” hissettiğini iddia ettiği bir e-posta görüşmesini içeriyor .

“En iyi ve en parlak uygulamalarımız olsalar da Matt, rakiplerimizi App Store mağazasında göstermeme konusunda son derece güçlü hissediyor [sic], “e-postayı okur.

Yine de Matt Fischer, e-postanın varlığına itiraz etmemekle birlikte, çalışanın yaptığı açıklamanın hatalı olduğu konusunda ısrar ediyor. İddianın “kesinlikle doğru olmadığını” belirterek, çalışanın “çok yanlış bilgilendirildiğini” de sözlerine ekledi.

Aslında şirket, Apple’ın rakiplerinin uygulamalarını “her zaman” vurguladığını iddia ediyor. Örneğin, bu iki uygulamanın Apple TV + ile rekabet etmesine rağmen, Peacock ve Hulu’yu vurgulamakta herhangi bir sorun yaşamadı.

Söz konusu e-posta hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, sizi iMore’a yönlendiririz.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price Tercümesi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-exec-competitor-apps-3804425/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...